SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Magda Łucyan znów w „Faktach” TVN

Do pracy w redakcji „Faktów” TVN po rocznym urlopie macierzyńskim wróciła reporterka Magda Łucyan. W ostatnich miesiącach prowadziła już „Rozmowy o końcu świata” w TVN24.

Magda Łucyan, fot. TVN24Article

Pierwszy materiał po urlopie macierzyńskim Magda Łucyan przygotowała do środowego wydania „Faktów” TVN. Dotyczył powołania przez ministra edukacji narodowej i nauki Instytutu Badań nad Renesansem i Barokiem.

Swój powrót do pracy po rocznym urlopie macierzyńskim Łucyan zapowiedziała ponad tydzień temu, informując o tym, że została nominowana do Nagrody Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego. - Na tydzień przed powrotem do pracy - taki piękny motywator! Nominacja do nagrody Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego w kategorii „Dziennikarz dla planety” m.in. za program „Rozmowy o końcu świata”! - stwierdziła na swoich kontach społecznościowych.

Od kilku miesięcy Magda Łucyan przygotowuje już ponownie program „Rozmowy o końcu świata” w TVN24, emitowany od wiosny 2021 roku. Jego nowe odcinki pojawiły się na antenie w marcu br.

Magda Łucyan w „Faktach” i TVN24 od 11 lat

Z grupą TVN Magda Łucyan jest związana od 2012 roku, jako reporterka „Faktów” zajmuje się głównie tematyką polityczną i społeczną.

Przygotowała też wyemitowane w TVN24 cykle wywiadów „Obóz”, „Getto” i „Sierpień ’80” o historii Polski (za ten pierwszy dostała przyznawaną przez studentów dziennikarstwa nagrodę MediaTORY w kategorii ObserwaTOR), napisała książki „Powstańcy. Ostatni świadkowie walczącej Warszawy” i „Dzieci getta. Ostatni świadkowie zagłady”.

W 2021 roku Magda Łucyan razem z Katarzyną Górniak przygotowała reportaż „Taka twoja uroda” o kobietach cierpiących na endometriozę. Pod koniec ub.r. dziennikarka opisała, że sama przez lata zmagała się z tą chorobą. - Dziesiątki lekarzy, lata bólu, ciągłych anemii i utrat przytomności niestety nikogo nie naprowadziły na właściwe rozpoznanie. O tym, że mam endometriozę - dowiedziałam się miesiąc przed ślubem - przyznała.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Według danych Nielsen Audience Measurement we wrześniu br. główne wydanie „Faktów” oglądało średnio 2,22 mln osób (16,9 proc. mniej niż rok wcześniej), z czego 1,93 mln w TVN, a 294,8 tys. w TVN24 BiS.

Dołącz do dyskusji: Magda Łucyan znów w „Faktach” TVN

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
M
Najgorsza merytorycznie dziennikarka TVN. Nic dziwnego że nie chcą jej dawać robic polityki.
odpowiedź
User
Kora
No to jest news. Faktycznie b.ważny
odpowiedź
User
Michał
Ciekawe ile ona ma wzrostu
odpowiedź