SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Magda Mołek gwiazdą Sopot Festival 2006

Tegoroczny Sopot Festival odbędzie się w dniach od 1 do 3 września. Telewizja TVN już po raz drugi organizuje to wydarzenie.

Wszystkie koncerty poprowadzi Magda Mołek.

SOPOT FESTIVAL 2006 - DZIEŃ PO DNIU...

Dzień Pierwszy - 1 września,
Emisja: godzina 19:30
Prowadząca: Magda Mołek

Część 1
Dzień konkursowy. W pierwszej części koncertu o wejście do wielkiego finału - nagrodę Bursztynowego Słowika i Słowika Publiczności - walczyć będzie pięcioro polskich półfinalistów. Zostali oni wyłonieni drogą eliminacji na antenie Radia ZET. Każdy z nich zaśpiewa jedną konkursową piosenkę. Zwycięzcę wybierze jury. Najlepszy polski wykonawca będzie reprezentował nasz kraj w finałowej rywalizacji (w drugiej części wieczoru) z pięcioma zagranicznymi artystami.

Oto polscy uczestnicy konkursu:
1. Gosia Andrzejewicz - z piosenką „Pozwól żyć”
2. The Jet Set - z piosenką “Just call me”
3. Mezo/Tabb i Miecz. Szcześniak - z piosenką „Wstawaj”
4. Stachursky - z piosenką „Z każdym Twym oddechem”
5. Sumptuastic - z piosenką „Za jeden uśmiech Twój”

Część 2
W drugiej części wieczoru ostatecznie rozstrzygnie się, kto zdobędzie prestiżową statuetkę Bursztynowego Słowika. Podczas koncertu na swoich faworytów będą mogli głosować także widzowie. Wysyłając SMS-y zdecydują, do kogo w tym roku powędruje druga statuetka - Słowik Publiczności.

Oto zagraniczni artyści, z którymi będzie rywalizował reprezentant Polski:
1. Arash - z piosenką „Arash”
2. Brainstorm - z piosenką “Thunder without rain”
3. Andreas Johnson - z piosenką “Show me”
4. Mattafix - z piosenką “Big City Life”
5. Vanilla Ninja - z piosenką „Dangerzone”

W Operze Leśnej wystąpi także laureat ubiegłorocznego Sopot Festival - Piasek.

Dzień Drugi - 2 września
Emisja: godzina 19:40
Prowadząca: Magda Mołek

19:40 Sopot Festival 2006 - Katie Melua
20:20 Nigdy w życiu cz. I (komedia/ POL 2004, 99')
21:30 Sopot Festival 2006
W Operze Leśnej wystąpi Elton John. Na koncercie zagra zarówno swoje największe przeboje, jak i piosenki z ostatniej płyty.
23:20 Nigdy w życiu cz. I (dodatkowa pozycja programowa)


Dzień Trzeci - 3 września
Emisja: godzina 19:30
Prowadząca: Magda Mołek

Dzień wspomnień i plejada gwiazd. Gratka dla wielbicieli największych sław festiwalu sopockiego sprzed lat i niezwykła podróż sentymentalna. Po raz pierwszy od lat wystąpią razem artyści, dla których Sopot Festival był bramą do międzynarodowej sławy. Zaśpiewają największe gwiazdy: Maryla Rodowicz, Helena Vondrackowa, Drupi, Karel Gott, Demis Roussos.

Artystów zapowiadać będą doskonale znane widzom telewizyjne osobowości: Bogumiła Wander, Krystyna Loska, Maria Szabłowska, Stanisław Mikulski i Krzysztof Szewczyk.
Podczas tego wieczoru będziemy zbierać pieniądze na pomoc dla głuchoniemych dzieci. Zgromadzone fundusze Fundacja TVN „nie jesteś sam” przeznaczy na zakup implantów ślimakowych dla dzieci głuchoniemych.

W drugiej części wieczoru przed sopocka publicznością stanie - Budka Suflera. Widzowie obejrzą recital tegorocznego laureata nagrody Złotego Słowika za całokształt twórczości.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Magda Mołek gwiazdą Sopot Festival 2006

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl