SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Magdalena Dymek head of business department w Triple PR

Magdalena Dymek awansowała na stanowisko head of business department, a Paulina Woźniak -  PR & event project managera w agencji Triple PR. 

Magdalena Dymek i Paulina Woźniak Article

Magdalena Dymek z agencją Triple PR jest związana już od 2015 roku. Specjalizuje się w tworzeniu i realizacji kompleksowych strategii PR dla klientów z sektora real estate, architektury, interio designu czy fin-tech.

Na nowym stanowisku – liderki zespołu specjalizującego się w komunikacji biznesowej – Dymek zarządza całym działem i dba o jakość świadczonych usług, standardy pracy, wyznaczanie kierunku rozwoju oraz wspiera zespół w codziennej pracy dla klientów agencji.

Magdalena Dymek ukończyła studia dziennikarskie ze specjalizacją public relations i marketing medialny na Uniwersytecie Warszawskim.

Paulina Woźniak awansowana z kolei na nowe stanowisko w strukturze agencji. Zawodową przygodę z marketingiem i PR-em zaczęła już w 2017 roku w fundacji Pro Progressio, w której organizowała cykl konferencji biznesowych i dbała o rozwój kanałów społecznościowych. Swoje bogate doświadczenie wykorzystuje w agencji Triple PR, do której dołączyła w styczniu 2023 roku. Jako Senior PR Consultant była odpowiedzialna za prowadzenie projektów dla kluczowych klientów agencji.

Obecnie Paulina Woźniak jest odpowiedzialna za zarządzanie projektami oraz wdrażanie dobrych praktyk z tego zakresu w całej firmie.

Ukończyła studia polonistyczne na Uniwersytecie Warszawskim. 

Dołącz do dyskusji: Magdalena Dymek head of business department w Triple PR

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
mike
Głowa czego?
odpowiedź