SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Magdalena Kasiewicz wraca do Microsoft, została członkiem zarządu

Po kilkumiesięcznej przerwie do pracy w polskim oddziale Microsoft Polska wraca Magdalena Kasiewicz. Obejmuje stanowisko customer success lead, będzie także zasiadać w zarządzie firmy.

Magdalena KasiewiczArticle

Magdalena Kasiewicz  w sierpniu 2020 wróciła do Microsoft po ośmiu miesiącach pracy w koncernie FMCG Reckitt Benckiser (RB), gdzie jako head of digital delivery and technology zarządzała zespołami global health IT delivery, odpowiedzialnymi za dostarczanie rozwiązań cyfrowych na 30 rynkach geograficznych.

Poprzednio w Microsofcie zdobyła szerokie doświadczenie w kierowaniu zespołami, a także definiowaniu strategii wykorzystania chmury obliczeniowej dla klientów na całym świecie. Pracując w siedzibie Microsoft w Redmond, była odpowiedzialna między innymi za strategię rozwiązań Microsoft Services w zakresie DevOps i modernizacji aplikacji.

Magdalena Kasiewicz wróciła do Microsoft Polska

Magdalena Kasiewicz dołączyła do polskiego oddziału jako nowy członek zarządu. Wraz z zespołem odpowiada za przyspieszenie adopcji chmury wśród klientów Microsoft a także za maksymalizację długoterminowej wartości biznesowej wynikającej z wykorzystania chmury Microsoft Azure.

– Cieszę się, że dołączyłam do Microsoft w tym szczególnym momencie, gdy polskie firmy, również te największe, otwierają się na transformację biznesu z wykorzystaniem technologii chmurowych. Dla Microsoft sukcesem jest powodzenie zarówno naszych klientów jak i partnerów. Wspólnie z zespołem będziemy wspierać polskie organizacje, aby jak najwięcej skorzystały z potencjału, jaki niesie ze sobą inwestycja Microsoft w Polsce na budowanie regionu Microsoft Azure i rozwój  kompetencji technologicznych. Mam nadzieję, że moje zdobyte dotychczas doświadczenia pozwolą lepiej pomagać naszym klientom i lepiej wykorzystywać możliwości chmury w transformacji biznesu na drodze do Polskiej Doliny Cyfrowej – podkreśla Magdalena Kasiewicz.

Jest absolwentką Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej oraz Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych.

Dołącz do dyskusji: Magdalena Kasiewicz wraca do Microsoft, została członkiem zarządu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl