SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Magdalena Reid i Aymeric Poilpot w Alphabet Polska Fleet Management

Do zespołu Alphabet Polska Fleet Management, dostawcy usług Car Fleet Management (należy do Grupy BMW) dołączyli Aymeric Poilpot, obejmując stanowisko dyrektora finansowego oraz Magdalena Reid, która pełni obowiązki kierownika działu remarketingu.

Magdalena Reid i Aymeric Poilpot Article

Aymeric Poilpot związany jest z Grupą BMW od piętnastu lat. W tym czasie zajmował stanowiska kierownicze i dyrektorskie w spółkach BMW Finance we Francji oraz BMW Bank w Niemczech.

Z początkiem stycznia br. Aymeric Poilpot dołączył do zespołu Alphabet Polska jako chief financial officer, zastępując na tym stanowisku Christiana Hoeltla, który po pięciu latach w Polsce powrócił do Manachium, aby przyjąć nowe obowiązki w centrali Grupy.

W związku z rozwojem firmy zespół Alphabet Polska powiększył się także o nową szefową działu sprzedaży samochodów pokontraktowych. Stanowisko to objęła Magdalena Reid, której dwunastoletnie doświadczenie w branży car fleet management posłuży teraz do kierowania samodzielnym działem, wyodrębnionym z dotychczasowego zespołu remarketingu i ubezpieczeń.

Na czele działu odpowiedzialnego za ubezpieczenia i likwidację szkód pozostaje jego dotychczasowy kierownik Rafał Romaldowski, którego obowiązki obejmują obecnie również działalność agencji ubezpieczeniowej Alphabet Insurance Services Polska.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Magdalena Reid i Aymeric Poilpot w Alphabet Polska Fleet Management

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl