SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Aktorzy z "Czasu honoru" w trzeciej edycji kampanii dla Powstańców Warszawskich "BohaterON"

W spocie promującym trzecią edycję akcji społecznej "BohaterON - włącz historię!" wystąpili aktorzy znani z serialu TVP2 "Czas honoru" - Magdalena Różczka, Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki i Maciej Zakościelny.

Article

Organizatorami akcji "BohaterON – włącz historię!" są Fundacja Rosa i Fundacja Sensoria. Kampania przypomina o żyjących uczestnikach Powstania Warszawskiego. W ramach akcji można wysłać im bezpłatną kartkę z życzeniami, podziękowaniami. W minionych latach do uczestników walk o stolicę wysłano 215 507 kartek i listów.

W tym roku akcję promuje spot, inscenizujący fragment serialu "Czas honoru", który emitowała telewizyjna Dwójka. Wystąpili w nim aktorzy znani z serii - Magdalena Różczka, Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki i Maciej Zakościelny. Artyści zachęcają w filmie do zaangażowania w akcję.

Bezpłatne kartki można odebrać na wszystkich stacjach paliw PKN Orlen, we wszystkich placówkach Poczty Polskiej, w kolekturach Lotto, samolotach LOT na rejsach krajowych, średnio- i długodystansowych, wybranych biurach sprzedaży i LOT Travel oraz check-inach LOT na Lotnisku Chopina w Warszawie, pociągach POLREGIO, Biurach Obsługi Klienta Polskiej Grupy Energetycznej, Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum II Wojny Światowej, Muzeum Wojska Polskiego, Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie i Muzeum Obrony Przeciwlotniczej w Koszalinie.

Kartkę można wysłać bezpośrednio na podany na niej adres lub pozostawić bezpłatnie w wyznaczonych punktach. Ich mapa znajduje się na stronie internetowej akcji. Tam też znajdują się materiały edukacyjne (zdjęcia i biogramy Powstańców). W ramach komunikacji akcji powstał też spot radiowy.

Dodatkowo zaplanowano także ogólnopolski cykl seminariów dla nauczycieli, realizowany we współpracy z Instytutem Pamięci Narodowej.

Kartki i listy można wysyłać do 2 października (data zakończenia Powstania Warszawskiego). Partnerem strategicznym akcji jest PKN Orlen.

Dołącz do dyskusji: Aktorzy z "Czasu honoru" w trzeciej edycji kampanii dla Powstańców Warszawskich "BohaterON"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl