SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Magdalena Różczka opowiada o emocjach młodych rodziców w nowej reklamie Murapolu

Agencja Whizz Ninja zaprezentowała trzeci spot telewizyjny z udziałem Magdaleny Różczki, stworzony dla deweloperskiej Grupy Murapol na potrzeby kampanii „bo wszędzie dobrze, ale u siebie najlepiej”. Reklama promująca posiadanie własnego mieszkania emitowana jest m.in. w stacjach TVN, TVN Style, Comedy Central, DOMO+, HGTV czy Nat Geo People.

Article

Magdalena Różczka, ambasadorka Grupy Murapol, opowiada w reklamach dewelopera historie bohaterów, którzy po spełnieniu marzenia o własnym mieszkaniu, mogą rozwinąć skrzydła i swobodnie wyrażać emocje.

W dwóch wcześniej emitowanych spotach poznawaliśmy Kasię, której mieszkanie zamieniało się w klub fitness, kino, przytulne SPA i świątynię sztuki. Z kolei Agnieszka i Filip, bohaterowie drugiego filmu reklamowego, w swoim mieszkaniu mogli stworzyć królestwo kulinarnych eksperymentów, trybunę stadionu piłkarskiego i romantyczne gniazdko dla zakochanych.

Najnowszy, trzeci spot przygotowany przez Whizz Ninja dla Grupy Murapol ukazuje historię rodziny Oli i Michała. To młodzi rodzice, którzy wprowadzili się do własnego mieszkania i przeżywają w nim emocje związane z przyjściem na świat i wychowaniem córeczki. Dzięki sile uczuć mieszkanie to dla nich więcej niż „cztery ściany”. Staje się bajkową krainą, prawdziwą szkołą życia i rodzicielstwa, placem zabaw, a nawet planetą, na której człowiek stawia pierwsze kroki.

W reklamie, obok Magdaleny Różczki, wystąpili utalentowani aktorzy: Weronika Jaskółka („7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Ojciec Mateusz”, „Na Noże”, „Komisarz Alex”) oraz Jakub Wons („Amok”, „Barwy szczęścia”, „Czas honoru”).
Spot wyreżyserował Jan Holoubek („Lekarze”, „Prokurator”, „Pocztówki z republiki absurdu”, „Po prostu przyjaźń”). Autorem zdjęć jest Bartłomiej Kaczmarek. Scenografię do reklamy przygotował Janusz Mazurczak, ceniony scenograf teatralny, telewizyjny i filmowy, w ostatnich latach współautor wielu głośnych reklam największych marek.

Wykorzystany w reklamie utwór to „Open my eyes” Maverick’a Sabre, irlandzko-angielskiego piosenkarza i rapera.
Reklama jest emitowana od 16 czerwca m.in. w stacjach TVN, TVN Style, Comedy Central, AXN, DOMO+, HGTV czy Nat Geo People. Za kreację spotu, a także zakup mediów odpowiada spółka Whizz Ninja

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej