SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Magdalena Tarczewska-Szymańska wicedyrektorem NASK-PIB, odpowiada za sprawy organizacyjne

Premier Mateusz Morawiecki powołał Magdalenę Tarczewską-Szymańską na stanowisko zastępcy dyrektora NASK-PIB. Menedżerka będzie kierować nowo utworzonym Centrum Procesów Administracyjnych.

Article

Tarczewska-Szymańska w swojej pracy zawodowej zajmowała się funduszami europejskimi w Urzędzie Komitetu Integracji Europejskiej, Ministerstwie Pracy oraz Ministerstwie Gospodarki. Pełniła funkcję dyrektora generalnego Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Ministerstwa Środowiska, Ministerstwa Rozwoju oraz Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Czytaj także: Dowód z mObywatela będzie powszechnie akceptowany jako dowód tożsamości

Pracowała również w PSDB - firmie konsultingowo-doradczej w obszarze ewaluacji polityk publicznych. Jest wieloletnim członkiem komitetów audytu w instytucjach publicznych. Tarczewska-Szymańska jest absolwentką studiów Excecutive MBA na Uniwersytecie Warszawskim, SGH na kierunku Zarządzanie i Marketing II oraz programu AGRO Top Public Excecutive organizowanych przez IESE oraz KSAP.

Za sterem Centrum Procesów Administracyjnych

Zgodnie z zapowiedzią Magdalena Tarczewska-Szymańska jako zastępca dyrektora NASK – PIB ds. Procesów Administracyjnych odpowiada za zapewnienie sprawnego funkcjonowania instytucji pod względem organizacyjnym, w szczególności w zakresie opracowywania i wdrażania regulacji wewnętrznych, a także sprawuje nadzór nad przygotowaniem i realizacją polityki zarządzania projektami i procesami oraz organizacją prac Rady Portfela Projektów.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Ponadto menedżerka nadzoruje przygotowanie, realizację i optymalizację procesów zakupowych w NASK, zapewnienie obsługi administracyjnej, planowanie i organizację szkoleń dla pracowników NASK.

Zgodnie z obowiązującym od 1 stycznia br. regulaminem organizacyjnym struktura NASK opiera się na sześciu centrach:

  • Centrum Zarządzania i Polityki Informacyjnej
  • Centrum Cyberbezpieczeństwa i Infrastruktury
  • Centrum Badań i Rozwoju
  • Centrum Projektów Administracyjnych i Edukacyjnych
  • Centrum Nowych Technologii dla Polityk Publicznych
  • Centrum Procesów Administracyjnych

Czytaj także: Sebastian Kondraszuk nowym szefem CERT Polska

Dołącz do dyskusji: Magdalena Tarczewska-Szymańska wicedyrektorem NASK-PIB, odpowiada za sprawy organizacyjne

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
123
absolutnie fatalne zdjecie jako pierwsza prezentacja,a to za sprawa rownie fatalnej sukienki,ktora ktora obnaza niedoskonalosci bezlitosnie..
tu przydalby sie wiekszy namysl nad garderoba do zdjec promujacych... Te czarne paski wszedzie wokol tna postac na kawalki jak dobre nozyce krawieckie..tylko czy o to chodzilo..??
Do tego malo zachecajaca fryzura,ktora i owszem robi za haslo " grzeczna " ,moze nawet "prymuska".. tylko znow,czy na pewno o to chodzilo..?
"grzeczna prymuska"..raczej wieje nuda...
jaki premier takie kadry..
odpowiedź