SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Magdalena Zielska, Paulina Rzążewska, Małgorzata Jopek i Jarosław Jakubiec w ATM Grupa. Sylwia Olech szefową PR

W ostatnim czasie do ATM Grupy dołączyło sześć osób - producenci: Magdalena Zielska, Paulina Rzążewska i Małgorzata Jopek, a także: Jarosław Jakubiec, Sylwia Olech (zastąpiła Katarzynę Madey na stanowisku szefa PR) oraz Marcin Chmielewski - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Magdalena Zielska w ramach współpracy z ATM Grupą będzie się zajmować głównie produkcją filmową. Jest ona członkiem Polskiej Akademii Filmowej, producentką filmów, seriali telewizyjnych, reklam i teledysków. W jej dorobku znajdują się takie produkcje jak m.in.: „Pitbull” i „Prokurator”.

Jak już informowaliśmy jako pierwsi w ostatnich dniach, a ATM Grupy odeszli Krzysztof Grabowski i Katarzyna Anczarska - twórcy i producenci „Ojca Mateusza”. Produkcję tego serialu po nich przejęła Paulina Rzążewska, która z branżą mediową związana jest od ponad 20 lat. Pracowała m.in.: w Telewizji Polskiej, gdzie była kierownikiem redakcji filmowej TVP1 i producentem nadzorującym w Agencji Filmowej. W ostatnim czasie była zatrudniona w spółce Sony Pictures Television Networks (nadawcy kanałów AXN) jako head of programming Poland.

Do grona współpracujących z ATM producentów dołączyła również Małgorzata Jopek, która wesprze Katarzynę Burzawę i Krzysztofa Jakubowskiego w obszarze dokumentu (będzie ona nadzorować działania w obszarze produkcji treści programowych dla nowych mediów oraz nadzorować rozwój projektów filmów dokumentalnych).

Jopek od jesieni 2007 roku do końca 2018 obejmowała stanowisko dyrektora programowego TVN7. Od czerwca do grudnia ub.r. równocześnie była także szefem TVN Fabuła. Na obu stanowiskach zastąpiła ją Katarzyna Mazurkiewicz.

Małgorzata Jopek swoją karierę zawodową zaczynała od marketingu w RMF FM i HBO Polska, a następnie przez wiele lat była związana z dystrybucją kinową na stanowisku dyrektora marketingu Warner Bros Poland.

W obszarze zarządzania produkcją stałą współpracę z ATM Grupą rozpoczął także Jarosław Jakubiec - kierownik produkcji filmów, seriali i reklam. Z branżą filmową związany jest od 2005 roku - ma na koncie 30 zrealizowanych produkcji. Ostatnie z nich to serial „Stulecie Winnych” (nowość tegorocznej wiosennej ramówki TVP1) i film fabularny „Sługi Wojny” (jego premiera odbędzie się w sierpniu br.).

Nowy szef PR

Od lipca 2019 roku za zarządzanie działem PR ATM Grupy odpowiada Sylwia Olech. Zastąpiła ona na tym stanowisku Katarzynę Madey, która wraz ze swoim zespołem odeszła ze spółki wraz z końcem kwietnia br.

Olech to dziennikarka, redaktorka i managerka, która przez niemal 20 lat związana była z prasą - była m.in. zastępcą redaktora naczelnego „Pani” i „Party”, a przez ostatnie dwa lata pracowała jako wydawca internetowy w Edipresse Polska.

Z kolei Marcin Chmielewski - menadżer związany z rynkiem finansowym i kapitałowym od ponad 20 lat, który specjalizuje się w zarządzaniu i restrukturyzacji grup kapitałowy oraz bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej (zasiadał w zarządach spółek m.in. KGHM Polska Miedź S.A.; był członkiem Rady Nadzorczej ATM Grupa w latach 2007-2013) - jako pełnomocnik zarządu, będzie wspomagał kierownictwo firmy w zakresie relacji inwestorskich. Będzie także odpowiadał za wdrożenie nowych procedur i systemów wspomagających współpracę pomiędzy produkcją a pionami finansowo-administracyjnymi oraz koordynował procedury zgodności i dobrych praktyk.

ATM Grupa w 2018 roku wyprodukowała niemal 900 godzin premierowego programu. Plany na 2019 rok przewidują kontynuację większości seriali oraz realizację kilku premier - zarówno dla stałych, jak i nowych klientów.

W pierwszym kwartale br. ATM Grupa zanotowała spadek wpływów o 5,2 proc. do 55,2 mln zł oraz 7,58 mln zł zysku netto (wobec 7,92 mln zł zysku rok wcześniej). Firma kupiła nowy wóz transmisyjny 4K, a m.in. dzięki sprzedaży spółki Echo24 osiągnęła zysk w segmencie emisji telewizyjnej.

Dołącz do dyskusji: Magdalena Zielska, Paulina Rzążewska, Małgorzata Jopek i Jarosław Jakubiec w ATM Grupa. Sylwia Olech szefową PR

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
dziwaczka
Brawo Sylwia! :)
odpowiedź
User
car
Brawo Paulinka!
odpowiedź
User
JanMaria
No to Paulinka teraz porządzi w Ojcu Mateuszu. Oczyma duszy widzę na sutannie pot, krew i łzy. Drżyjcie narody.
odpowiedź