SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Mailing "Zwierzaki" dla Cyfry+

W październiku przeprowadzona została akcja mailingowa dla Cyfry+. Pretekstem do przeprowadzenia akcji, kierowanej do miłośników zwierząt, było wprowadzenie do oferty programowej Cyfry+ nowego kanału tematycznego - Animal Planet. Z uwagi na specyfikę grupy docelowej Cyfra+ podjęła współpracę, w zakresie wykorzystania bazy danych, z Wydawnictwem Książkowym Egmont Polska. Baza obejmuje aktywnych członków Klubu Odkrywców posiadający przynajmniej jedno dziecko w wieku powyżej 6. lat.

Mailing został rozesłany na początku nowego roku szkolnego. Głównym celem akcji było pozyskanie nowych abonentów oraz budowanie edukacyjnego, przyjaznego wizerunku Cyfry+.

Stworzone materiały bazowały na przekazie, że Cyfra+ odkrywa fascynujący świat przyrody i zwierząt. Główny nacisk położono na przedstawienie programów przyrodniczych oraz filmów dokumentalnych, które zainteresują każdego z członków rodziny. Część ulotki stanowił kolorowy plan lekcji. Do mailingu dołączony był prezent w postaci naklejki na zeszyt ze zdjęciem atrakcyjnych żółtych rybek. Każdy, kto skorzysta z oferty zawartej w mailingu otrzyma jeszcze pięć takich naklejek.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Mailing "Zwierzaki" dla Cyfry+

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl