SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Małgorzata Domagalik znów naczelną

Od 1 lipca Małgorzata Domagalik obejmuje ponownie stanowisko redaktor naczelnej miesięcznika "Pani".

"Nie ukrywam, że bardzo cieszę się z powrotu do "Pani" - powiedziała Małgorzata Domagalik - czuję się silnie związana z tym pismem i współtworzącym go zespołem redakcyjnym, a przedstawiona mi przez Wydawnictwo Bauer wizja rozwoju, i fakt, że znalazła się ona u dużego i doświadczonego Wydawcy przekonały mnie do przyjęcia tej propozycji".

Tomasz Namysł, członek zarządu Wydawnictwa Bauer odpowiedzialny m.in. za pisma kobiece: "Magazyn Pani, jeden z najstarszych tytułów w Polsce, zajął dzięki pracy i doświadczeniu pani Domagalik znaczącą pozycję w segmencie luksusowej prasy kobiecej. Cieszymy się, że nadal rozwijał się będzie pod jej kierownictwem, znakomicie dopełniając nasz segment pism luksusowych".

Przypomnijmy, że Małgorzata Domagalik w maju b.r., po 1,5 roku pracy, odeszła z miesięcznika "Pani", który jeszcze wtedy należał do  Agencji Wydawniczo-Reklamowej "Wprost".
 
Od numeru sierpniowego miesięcznik 'Pani' będzie miał nowego wydawcę - Bauera.
 
Średnia sprzedaż "Pani" w 2004 roku, wg danych ZKDP, wyniosła 83,2 tys. egz. 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Małgorzata Domagalik znów naczelną

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl