SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Małgorzata Kaczmarczyk nie jest już rzecznikiem prasowym Polskiego Radia. Odwołana po 2 latach

Decyzją prezesa Polskiego Radia Małgorzata Kaczmarczyk została odwołana ze stanowiska rzecznika prasowego i dyrektora zarządu. Pozostanie w firmie na innym stanowisku.

Article

Małgorzata Kaczmarczyk z Polskim Radiem jest związana od 13 lat. - Pracowałam już dla wszystkich programów Polskiego Radia, za wyjątkiem Trójki. Byłam serwisantką, wydawcą, producentem. Wydawałam też portal Polskieradio.pl - mówiła portalowi Wirtualnemedia.pl Kaczmarczyk. Ostatnia antena, dla której pracowała, było Polskie Radio24, gdzie była redaktorem.

W kwietniu 2017 roku objęła stanowisko rzecznika prasowego spółki (zastępując Łukasza Kubiaka), natomiast w sierpniu ub.r. przez chwilę była p.o. dyrektora biura ds. korporacyjnych. Na początku roku zarząd powołał Małgorzatę Kaczmarczyk na wicedyrektora biura zarządu.

W zeszłym tygodniu prezes Polskiego Radia Andrzej Rogoyski odwołał Małgorzatę Kaczmarczyk z obu zajmowanych funkcji. Obecnie spółka pozostaje bez rzecznika prasowego.

Małgorzata Kaczmarczyk pozostaje pracownikiem Polskiego Radia, obejmie inne stanowisko.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Małgorzata Kaczmarczyk nie jest już rzecznikiem prasowym Polskiego Radia. Odwołana po 2 latach

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Babcia Mówi
Dwa lata informowania, że spółka nie udziela informacji w sprawie.
28 0
odpowiedź
User
Lewak
A gdzie informacja, że w piątek odwołano także Dyrektora Technicznego Józefa Wacnika? Na jego miejsce powołano jako p.o. zmorę techniki radiowej, niezatapialną Barbarę Kiepas - Jeleńską...
17 2
odpowiedź
User
Maria
Z wyjątkiem ! ( nie :za wyjątkiem )
3 2
odpowiedź
User
Liryk
Kiedyś trzeba będzie wrócić do przesłuchań w gabinecie dyrektora radiowej jedynki.
2 0
odpowiedź
User
ks.
śpieszmy się kochać ludzi na kierowniczych stanowiskach w PR, tak szybko odchodzą...
2 1
odpowiedź