SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Małgorzata Lakowska i Rafał Szychowski dyrektorami ARBOinteractive

Małgorzata Lakowska i Rafał Szychowski z początkiem nowego roku obejmą stanowiska dyrektorskie w ARBOinteractive Polska. Zwolnioną przez Lakowską funkcję dyrektora zarządzającego ARBOnetwork przejmie Wojciech Kałużny.

Z początkiem 2010 roku Małgorzata Lakowska obejmie w ARBOinteractive Polska nowo utworzone stanowisko agency sales directora, a Rafał Szychowski – również nową funkcję deputy managing directora. Lakowska – ostatnio pracująca jako dyrektor zarządzający sieci ARBOnetwork – będzie odpowiadać za sprzedaż i koordynację zarządzania we wszystkich sieciach należących do firmy. Natomiast Szychowski będzie nadzorował kontrakty z domami mediowymi i kluczowymi wydawcami oraz zarządzał działami realizacji, w tym Traffic i Buying. W firmie pełnił ostatnio funkcję key account managera.

Małgorzata Lakowska i Rafał Szychowski

Dzięki objęciu przez Lakowską i Szychowskiego (oboje na zdjęciach) nowych stanowisk członkowie zarządu ARBOinteractive będą mogli skupić się na rozwoju strategicznym firmy. I tak Marcin Woźniak będzie koordynował rozwój czeskiego, rumuńskiego i rosyjskiego oddziału firmy, a także jej ekspansją na nowych rynkach europejskich, natomiast Bartosz Drozdowski będzie odpowiadał za strategiczny rozwój polskiego oddziału oraz wszystkie nowe projekty.

Jednocześnie zwolnione przez Małgorzatę Lakowską stanowisko dyrektora zarządzającego ARBOnetwork obejmie Wojciech Kałużny. Będzie on nadzorował prace zespołu accounckiego i performance’owego oraz odpowiadał za realizację celów sprzedażowych sieci.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Małgorzata Lakowska i Rafał Szychowski dyrektorami ARBOinteractive

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl