SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Roszady w dziale reklamy segmentu pism luksusowych Bauera. Odchodzi Elżbieta Hołubka

Małgorzata Pędzich objęła stanowisko kierowniczki reklamy segmentu pism luksusowych w Wydawnictwie Bauer. Zastąpiła Elżbietę Hołubkę, która odeszła z firmy. Dyrektorką działu oferty specjalnej została natomiast Edyta Korzekwa-Machocka.

Małgorzata Pędzich (fot. materiały prasowe)Małgorzata Pędzich (fot. materiały prasowe)

Elżbieta Hołubka 13 stycznia zakończyła pracę w wydawnictwie. Funkcję pełniła od września 2018 roku, wcześniej była m.in. dyrektorką reklamy w Wydawnictwie Zwierciadło (2012-2017) i dyrektorką Biura Reklamy w G+J Gruner+Jahr Polska (1996-2011).

Małgorzata Pędzich w Bauerze pracuje od 2015 roku, w przeszłości związana była z Edipresse Polska m.in. jako wicedyrektorka biura reklamy „Poradnika Domowego”.

Edyta Korzekwa-Machocka została dyrektorką Działu Oferty Specjalnej. Będą do niej raportowały Ania Ziemkowska, Ania Wożbińska, Małgosia Szymańska, Monika Walenko i Paulina Borkowska. Korzekwa-Machocka w Bauerze pracuje od 13 lat, na początku jako starszy specjalista ds. sprzedaży i jako menedżer oferty specjalnej. W przeszłości była przez dwa lata starszym specjalistą ds. sprzedaży w Polska Press Grupie.

Wydawnictwo Bauer pod koniec ub.r. zdecydowało o zamknięciu pięciu tytułów prasowych: „Naj”, „Przepis na zdrowie”, „Bliżej Ciebie”, "Takie jest życie” i "Cuda i objawienia” oraz szeregu wydań specjalnych.

Firma większe cięcia przeprowadziła wiosną 2020 roku w czasie pierwszej fali pandemii koronawirusa. Zdecydowano wtedy o zamknięciu 34 tytułów (łącznie z wydaniami specjalnymi) i zwolnieniu 27 osób.

W 2021 roku przychody Wydawnictwa Bauer zmalały o 2 proc. do 353,55 mln zł, a zysk netto - ze 107,82 do 98,93 mln zł. Na koniec 2021 roku spółka zatrudniała 506 pracowników.

Dołącz do dyskusji: Roszady w dziale reklamy segmentu pism luksusowych Bauera. Odchodzi Elżbieta Hołubka

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ja
Rewelacja. Wielkie gratulacje dla obu Pań. Świetny news z rana.
Brawo
odpowiedź
User
znawca
Gratulacje Ela! dobra decyzja
odpowiedź
User
Tomek
Gośka świetna!
odpowiedź