SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Małgorzata Przybylska w Martis Consulting

Do zespołu Martis Consulting dołączyła Małgorzata Przybylska, wcześniej Rzecznik Prasowy i szef Departamentu Komunikacji Korporacyjnej w PGNiG S.A.

Od listopada jest Dyrektorem Zarządzającym w Martis Consulting. 

Od stycznia 2004 r. Małgorzata Przybylska była Rzecznikiem Prasowym w PGNiG S.A. Zarządzała również Departamentem Komunikacji Korporacyjnej i była odpowiedzialna za Public Relations oraz komunikację marketingową. Tworzyła dział relacji inwestorskich, odpowiadała za akcję informacyjną związaną z debiutem giełdowym na GPW (PR, ATL i BTL), brała udział w road-show dla inwestorów przed emisją akcji. Odpowiadała też za wdrożenie nowego Systemu Identyfikacji Wizualnej dla Grupy PGNiG. Była prelegentem na kongresach i spotkaniach poświęconych PR w tym PR inwestorskiemu i brandigowi.

Wcześniej pracowała jako dziennikarz specjalizujący się w tematyce energetycznej – pełniła funkcję redaktora prowadzącego w portalu internetowym CIRE. W tym czasie uczestniczyła w wielu konferencjach i seminariach poświęconych m.in. sektorowi energetycznemu.
Małgorzata Przybylska ukończyła studia na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Wrocławskiego, studiowała również na kierunku prawniczym. Zasiadała jako Wiceprzewodnicząca w Radzie Nadzorczej spółki Geovita S.A.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Małgorzata Przybylska w Martis Consulting

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl