SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

"Maoam dla Mam"

To hasło rozpoczynającej się akcji promocyjnej marki Maoam. Haribo producent gum rozpuszczalnych postanowił pomóc przygotować młodym internautom niespodziankę z okazji Dnia Matki

Pod adresem http://www.maoam.com/ miłośnicy gum rozpuszczalnych tej marki mają możliwość przygotować własną laurkę dla mamy i zlecić jej wysłanie za darmo. Zabawa polega na stworzeniu laurki z dostępnych elementów (tło, kwiatki, owoce, postacie chłopca, dziewczynki i Mamy oraz gumy MAOAM) lub narysowaniu jej za pomocą programu graficznego. Organizator akcji wydrukuje laurki i wyśle je w okolicznościowej kopercie do mam na podany przez dzieci adres. Adresatki laurek otrzymają je przed Dniem Matki wraz ze słodkim upominkiem od Maoam.

Tradycja obchodów Dnia Matki jest wciąż żywa, jest to ważne święto. Pomysł akcji spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem małych internautów. Mamy kilka tysięcy zgłoszeń, cieszymy się, że trafiliśmy z naszą laurką w potrzeby dzieci mówi Maria Kochalska Członek Zarządu Haribo.

Akcja ""Maoam dla Mam"", skierowana jest do dzieci, pragnących podarować z okazji Dnia Matki swoim mamom laurkę. Informacje o akcji można znaleźć na stronie internetowej firmy oraz banery na witrynach: Zig Zap, zyraffa i w serwisie dziecięcym Wirtualnej Polski.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "Maoam dla Mam"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl