SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Marcin Koryszewski head of social media w FFW Communication. W zespole Aleksandra Grunt-Mejer, Adrian Czajka, Damian Siemkowicz i Aleksandra Zawadzka

Zespół agencji FFW Communication wzmocniło czterech nowych specjalistów: Aleksandra Grunt-Mejer, Adrian Czajka, Damian Siemkowicz i Aleksandra Zawadzka. Na kierownicze stanowisko awansował Marcin Koryszewski.

Article

Nowi specjaliści i awans w warszawskiej agencji FFW Communication to odpowiedź na dynamiczny rozwój content marketingu i rosnące zapotrzebowanie firm na profesjonalne zarządzanie społecznościami dla biznesu.

Dotychczasowy social media project manager, Marcin Koryszewski, stanął na czele zespołu obsługującego kluczowych klientów agencji. Jako head of social media będzie nadzorował działania m.in. dla  Hewlett Packard Enterprise, Lenovo i Lenovo Moto, IDC, Pionieer Polska, Legrand Bikes.

Zespół powiększył się o nowego social media specialist. Stanowisko to objęła Aleksandra Grunt-Mejer, która poza mediami społecznościowymi, specjalizuje się w marketingu kontekstowym i kampaniach cross mediowych.

Szeregi FFW Communication zasilił także nowy account manager - Damian Siemkowicz, który odpowiadać będzie za obszar SEM/SEO. Siemkowicz ma na koncie wieloletnie doświadczenie w koordynacji prac działów SEM/SEO, Web Design, Key Account oraz kompleksowe projekty marketingowe SEM, digital, ATL i BTL w agencjach marketingu internetowego.

Adrian Czajka, specjalizujący się w zakupie mediów oraz planowaniu i optymalizacji kampanii reklamowych, w FFW Communication został nowym mediaplannerem.

Z kolei Aleksandra Zawadzka dołączyła do FFW Communication jako copywriter. Wcześniej, jako dziennikarka lifestylowa, publikowała m.in. w „Aktiviście”, „Hiro”, Fashion PR Talks i Ohme.pl.

Dołącz do dyskusji: Marcin Koryszewski head of social media w FFW Communication. W zespole Aleksandra Grunt-Mejer, Adrian Czajka, Damian Siemkowicz i Aleksandra Zawadzka

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl