SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Marcin Kuśmierz pokieruje Shoperem

Marcin Kuśmierz, były prezes operatora usług internetowych Home.pl, dołączył do zespołu platformy Shoper, oferującej oprogramowanie do prowadzenia sklepów internetowych. Objął funkcję prezesa zarządu.

Marcin Kuśmierz, prezes ShoperaMarcin Kuśmierz, prezes Shopera

Założyciel firmy Shoper i dotychczasowy prezes Krzysztof Krawczyk objął funkcję wiceprezesa zarządu odpowiedzialnego za rozwój głównych produktów, m.in. oprogramowania sklepu internetowego.

- W nadchodzących latach znacząco zwiększymy inwestycje w rozwój platformy technologicznej i pozyskanie kolejnych specjalistów e-commerce. Dołączenie Marcina do zespołu ma na celu przyspieszenie rozwoju biznesu i wzmocnienie naszej pozycji rynkowej - mówi Krzysztof Krawczyk.

Marcin Kuśmierz przez 13 lat kierował Home.pl

Marcin Kuśmierz od 2007 roku był prezesem zarządu home.pl i międzynarodowej grupy IONOS, odpowiadał za rozwój biznesu w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Jest członkiem rad nadzorczych Krajowego Integratora Płatności (tpay), R2G Polska (apaczka), Fly On the Cloud oraz członkiem rad doradczych w globalnych firmach technologicznych Acronis i Cloudblue.

- Chcemy, aby Shoper był rozwiązaniem pierwszego wyboru dla nowych firm oraz startupów w segmencie e-commerce. Będziemy też rozwijać ofertę usług dla profesjonalnych sprzedawców internetowych, oferując im kompletny ekosystem oraz rozwijać partnerstwa z globalnymi liderami branży e-commerce. Naszą ambicją jest osiągnięcie pozycji wiodącego dostawcy na rynku europejskim - dodaje Marcin Kuśmierz, nowy prezes zarządu Shoper.

Shoper to oprogramowanie dla sektora ecommerce, które jest oparte o model subskrypcyjny SaaS (Software-As-A-Service). Korzysta z niego 20 tys. małych i średnich przedsiębiorstw.

Krakowska spółka działa od 2005 roku. Zatrudnia ponad 100 specjalistów. 2019 r. zamknęła z 4,82 mln zł zysku netto i 27,9 mln zł przychodów. Z jej usług korzysta ponad 20 tys. e-sklepów.

Największymi akcjonariuszami Dreamcommerce są jej założyciele Krzysztof i Rafał Krawczykowie. W akcjonariacie jest także fundusz Value4Capital.

Dołącz do dyskusji: Marcin Kuśmierz pokieruje Shoperem

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Bijons
Parostatkiem w piękny rejs ;)
odpowiedź
User
Gen
Krawat leży krzywo. Niby drobiazg, ale od razu widać desperację i brak troski o szczegóły. Wierzę, że to kwestia zdjęcia na chybcika :)
odpowiedź
User
jak zawsze
Nikt zrobiwszy nic teraz pokieruje niczym nigdzie.
odpowiedź