SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Marcin Malinowski po 16 latach odchodzi z Grupy Infor PL

Od kwietnia br. Marcin Malinowski przestał pełnić funkcję członka zarządu Infor Biznes, wydawcy „Dziennika z Gazety Prawnej”. Zarządem spółki jednoosobowo kierować będzie teraz prezes Ewa Świstuniuk.

Marcin Malinowski

Marcin Malinowski

Malinowski w rozmowie z Wirtualnemedia.pl informuje, że o rozstaniu z Infor Biznes wspólnie zdecydowali on i spółka. Nie chce mówić o powodach tej decyzji. Nie ujawnia też na razie swoich dalszych planów zawodowych.

Marcin Malinowski członkiem zarządu Infor Biznes był od marca 2013 roku, ale z Grupą Infor PL, kontrolującą 51 proc. udziałów w Infor Biznes, związany był od 1998 roku. Wcześniej był m.in. prokurentem Infor PL i prezesem Infor Progres, spółki zajmującej się produkcją multimedialną i usługami PR. W przeszłości przez wiele lat pracował jako dyrektor biura komunikacji Inforu i rzecznik prasowy Grupy.

Z danych ZKDP wynika, że w styczniu br. średnia sprzedaż ogółem „Dziennika Gazety Prawnej” wyniosła 62 817 egz. (zobacz dane wszystkich dzienników ogólnopolskich).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Marcin Malinowski po 16 latach odchodzi z Grupy Infor PL

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
brawop
Pieńkowski zbudował swoje cukierkowe imperium i zajeło mu to z 20 lat a od lat kilku sukcesywnie je demontuje ku uciesze konkurencji. Wychował nauczył i zwolnił, zawsze kazał iść pod prąd i sam tym prądem raził tych którzy tak robili. Wspaniały przykład biznesowej schizofrenii. Rysiu idź ty na emeryture a imperium sprzedaj komuś kto ma do tego głowę.
23 8
odpowiedź
User
Rudi
Imperium !? Raczysz żartować ... Uśmiałem się jak norka....
Do największych sukcesów tego IMPERIUM należy połączenie w 2009 r. Dziennika [ w momencie łączenia nakład sprzedany ok.100 000 egz. i Gazety Prawnej [w momencie łączenia nakład sprzedany pow.
80 000 egz. ; łącznie : 180 000 egz. W wyniku radosnej twórczości cóż dziś mamy: nakład sprzedany Dziennika Gazety Prawnej - 62 000 egz. Bez komentarza.
20 8
odpowiedź
User
Kto wykańcza dziennikarstwo?
Malinowski od razu znajdzie robotę na śmieciówce w DGP! Tam bardzo potrzeba młodych-zdolnych-gotowych pracować za stawkę kasjerki z Tesco full time i pisać sprawnie teksty, które ktoś będzie chciał kupić, bo sprzedaż spada, a wymagania w stsunku do dziennikarzy na śmieciówkach dużo, bo konkurencja na rynku spora.
13 9
odpowiedź