SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Marcin Michalski otworzył agencję Marketing Hackers

Marketing Hackers to nowa agencja strategii digital otworzona przez Marcina Michalskiego, byłego członka zarządu Cube Group. Wśród kluczowych pracowników firmy znalazły się m.in. Martyna Lińska, która we wrześniu odeszła z Havas Media oraz Ewa Bender i Kinga Strzelecka.

Marcin MichalskiArticle

Od ubiegłego roku Marcin Michalski prowadzi agencję Digital Hunters, specjalizującą się w rekrutacji managerów wysokiego szczebla z obszaru digital marketingu. Wcześniej był członkiem zarządu agencji performance marketingu Cube Group.

Marketing Hackers zatrudnia Lińską, Bender, Strzelecką, Liska

Marketing Hackers poza strategią specjalizuje się marketingu w mediach społecznościowych, ze szczególnym uwzględnieniem reklam na Facebooku i Instagramie (Meta Ads). Agencja projektuje również całe kampanie oparte na landing page oraz marketing automation. Zajmuje się także koordynacją i koncepcją dużych omnichannelowych kampanii, które mogą być realizowane poprzez zasoby klienta (graficy, copywriterzy).

– Po zakończeniu współpracy z Cube Group postawiłem na pełną niezależność. Zostałem konsultantem strategii digital marketingowych oraz projektantem lejków sprzedażowych w ramach własnej marki Marketing Hacker. Tych pojedynczych projektów było jednak coraz więcej, stąd też decyzja, żeby zatrudnić pierwszych pracowników. Od początku chciałam współpracować z T-shaped marketerami, czyli specjalistami o szerokich kompetencjach w wielu obszarach digital, ale zarazem z jedną wybijającą się umiejętnością. Postawiłem na takie osoby, co pozwoliło mi nie tylko utrzymać najwyższą jakość działań, które prowadziłem jako niezależny konsultant, ale także podjąć decyzję o dalszym rozwoju – mówi Marcin Michalski.

W zespole Marketing Hackers ważną rolę odgrywa Martyna Lińska. Ostatnie dziesięć lat była szefową zespołu w Havas Media, który zajmował się realizacją projektów performanceowych dla głównych klientów firmy. We wrześniu Lińska odeszła z firmy i dołączyła do zespołu Michalskiego.

W Marketing Hackers pracę rozpoczęli również Ewa Bender i Kinga Strzelecka oraz Maciej Lisek.

Agencja strategicznie obsługuje już m.in. salony optyczne Muscat, sklep odzieżowy Naoko Store, salon online z biżuterią Perlove.pl, sklep K.Hebda, a także Forum Media (m.in. właściciel czasopisma Charaktery), GreenPort Kołobrzeg (właściciel kompleksu apartamentów inwestycyjnych) czy biuro sprzedaży apartamentów inwestycyjnych Apartcapital. Wcześniej Michalski sam lub z zespołem Marketing Hackers pracował także dla marek takich jak: Bauer Media, Benefit Systems, GLOV, Mediarun, Collibre.

Dołącz do dyskusji: Marcin Michalski otworzył agencję Marketing Hackers

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl