SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Marcin Olechowski za Filipa Friedmanna w radzie nadzorczej Mediacapu

Adwokat dr Marcin Olechowski, partner w kancelarii Sołtysiński Kawecki & Szlęzak, dołączył do rady nadzorczej holdingu marketingowo-badawczego Mediacap. Zastąpił w niej Filipa Friedmanna.

Article

O odejściu Filipa Friedmanna z rady nadzorczej Mediacapu informowaliśmy tydzień temu. Pozostałymi członkami rady nadzorczej firmy są Hubert Janiszewski (przewodniczący), Jacek Welc, Julian Kozankiewicz i Artur Osuchowski, natomiast zarząd firmy tworzą prezes Jacek Olechowski i wiceprezes Edyta Gurazdowska.

Dr Marcin Olechowski w kancelarii Sołtysiński Kawecki & Szlęzak kieruje praktyką bankowości i finansów oraz regulacji finansowych, doradza w złożonych kwestiach regulacyjnych w zakresie prawa bankowego, instytucji finansowych i rynku publicznego oraz reprezentuje klientów w postępowaniach przed KNF. Doradzał w licznych transakcjach finansowania oraz przejęć i fuzji, w tym z udziałem spółek giełdowych. Występował jako pełnomocnik w wielu międzynarodowych postępowaniach arbitrażowych w Wiedniu, Londynie, Hadze i Genewie pod regułami wiedeńskimi, LCIA, UNCITRAL i ICC oraz jako pełnomocnik przed Sądem Pierwszej Instancji Wspólnot Europejskich.

Jest pracownikiem naukowym w Instytucie Prawa Cywilnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Przygotował wiele publikacji z zakresu prawa cywilnego i bankowego oraz w zakresie arbitrażu.

Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (tytuł doktora uzyskał w 2001 roku) oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Do grupy Mediacap należą agencje marketingowe Scholz & Friends Warszawa, EM Lab i The Digitals oraz firma badawcza IQS. W pierwszych trzech kwartałach ub.r. firma zanotowała 44,41 mln zł wpływów ze sprzedaży i 3,1 mln zł zysku netto.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Marcin Olechowski za Filipa Friedmanna w radzie nadzorczej Mediacapu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl