SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Marcin Prokop i ReZigiusz wybiorą najlepsze czekolady Milka

Czekolada Milka (Mondelez) prowadzi akcję pod hasłem "Kreator smaków", w ramach której mają powstać nowe smaki czekolad. Wyboru najlepszych dokonają Marcin Prokop, ReZigiusz, Magda Bereda i Jan Dąbrowski.

Article

Na początku września Milka wystartowała z nową, kreatywną kampanią, w której konsumenci mogą podzielić się swoim przepisem na własne kompozycje ulubionych smaków. 

Każdy z uczestników może wybrać połączenie najbardziej oryginalnych smaków z całego świata za pomocą dedykowanego kreatora smaków.

Aby wziąć udział w zabawie wystarczy wejść na stronę kreatormilka.pl, a następnie przygotować swoją własną czekoladę, wybierając ulubione smaki z listy kilkudziesięciu dostępnych składników. Na koniec kreator daje możliwość również zabawy słowem, polegającej na nazwaniu swojej spersonalizowanej tabliczki. Propozycje można zgłaszać do 30 września.

Do współpracy przy projekcie marka zaprosiła cztery znane osoby. Ich zadaniem będzie wybór najlepszych czekolad oraz samodzielne stworzenie i wypróbowanie ich.

Wśród nich znajdą się Marcin Prokop, który nawiązał współpracę z marką przy okazji emitowanego od kwietnia programu „Miłe Wieści”, a także influencerzy: Magda Bereda, Jan Dąbrowski (JDabrowsky) oraz Remigiusz Wierzgoń (reZigiusz). To właśnie oni wybiorą cztery zwycięskie smaki.

Za globalną koncepcję i kreację kampanii oraz stworzenie Kreatora Smaku odpowiada agencja WPP All Stars, a adaptację powyższych na polski rynek agencja Ogilvy. Zakupem mediów w ramach kampanii zajął się dom mediowy Mindshare. Działania PR prowadzi agencja Big Picture.

Dołącz do dyskusji: Marcin Prokop i ReZigiusz wybiorą najlepsze czekolady Milka

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
P
To jakaś kpina! :D

Nagrodą I stopnia jest przygotowanie przez Influencera, który uczestniczył w wyborze laureatów danej Tury Konkursu (zgodnie z § 1 ust. 8) czekolady na podstawie zwycięskiej Pracy Konkursowej. Przygotowanie tej czekolady zostanie nagrane na filmie, który zostanie opublikowany na kanałach Influencera w mediach społecznościowych. Nagroda I stopnia, w zakresie w jakim polega na przygotowaniu przez Infulencera czekolady na podstawie zwycięskiej Pracy Konkursowej, ma charakter indywidualnego wyróżnienia i nie posiada wartości majątkowej. Elementem nagrody I stopnia jest również zestaw słodyczy „Milka” o wartości
276,68 zł brutto wraz z dodatkową kwotą pieniężną w wysokości 31 zł. Łączna wartość tej części nagrody I stopnia to 307,68 zł.

Nagrodą jest to, że influencer zgarnie zasięgi/lajki za nasz projekt, a my dostaniemy czekoladę do 300zł. Gdyby to było 10 000zł i roczny zapas. Do tego to ww ludzie będą decydować co się im podoba, już to widzę. Szukanie jak zwykle kogoś kto za korporację odwali robotę.
odpowiedź