SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Marcin Rybak wraca do wrocławskiej „Gazety Wyborczej”

Dziennikarz śledczy Marcin Rybak od sierpnia dołączy do wrocławskiej redakcji „Gazety Wyborczej” (Agora). Przez ostatnie 14 lat Rybak pracował w „Gazecie Wrocławskiej” (Polska Press).

Marcin Rybak od 2007 roku pracował w "Gazecie Wrocławskiej" (fot. materiały prasowe)Article

Rybak w „Wyborczej” będzie zajmował się lokalnymi sprawami i śledztwami.

Do wrocławskiej „Wyborczej” dołączył w 1990 roku, początkowo pisał m.in. o uczelniach wyższych, gospodarce i rolnictwie. Od 2007 roku związany był z „Gazetą Wrocławską”. Był nominowany m.in. do Grand Press, Nagrody im. Dariusza Fikusa i Polsko-Niemieckiej Nagrody Dziennikarskiej.

Od początku czerwca naczelną „Gazety Wrocławskiej” jest Alicja Giedroyć-Skiba. Na stanowisku zastąpiła Arkadiusza Franasa, który rozstał się z wydawnictwem za porozumieniem stron.

Według danych PBC w lutym br. średnie rozpowszechnianie płatne razem „Gazety Wyborczej” wynosiło 59 914 egz., po spadku rok do roku o 32,2 proc. Z cyfrowej subskrypcji „GW” na koniec marca korzystało 259,6 tys. użytkowników, o 9,1 proc. więcej niż rok wcześniej.

W pierwszym kwartale br. przychody sprzedażowe grupy Agora zmalały rok do roku o 49,6 proc. do 146 mln zł, a strata netto pogłębiła się z 47,1 do 59,4 mln zł. Największy wpływ na to miały zamknięcie kin Helios i spadek przychodów Grupy AMS zajmującej się reklamą zewnętrzną.

Dołącz do dyskusji: Marcin Rybak wraca do wrocławskiej „Gazety Wyborczej”

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Znam
Bardzo męczący, neurotyczny typ. Dyktował sobie teksty na głos, nie zwracając uwagi na osoby siedzące przy sąsiednich biurkach. Tiki nerwowe, ruchy, wszechobecne napięcie. Po tygodniu pracy obok niego czułeś wypalenie zawodowe.
odpowiedź