SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Marek Lekki i Andrzej Gołoś w zarządzie ARC Rynek i Opinia

Marek Lekki i Andrzej Gołoś dołączyli do zarządu ARC Rynek i Opnia. Pierwszy z nich będzie pełnił funkcję dyrektora zarządzającego, a drugi - dyrektora ds. badań. Obydwaj są od wielu lat związani z firmą badawczą.

od lewej: Marek Lekki i Andrzej Gołoś Article

Marek Lekki pracuje w ARC Rynek i Opinia od 2008 roku, początkowo jako badacz, a następnie jako kierownik zespołu badawczego (więcej o tym zespole). Zespół ten został teraz podzielony na dwa mniejsze, którymi zarządzać będą Przemysław Mielczarek i Michał Piechocki.

Lekki jest absolwentem Canadian Executive MBA (SGH) oraz psychologii i socjologii (MISH UW). Doświadczenie zawodowe zdobywał w SMG/KRC, a następnie w Londynie w Research International i WaveMetrix. Zajmował się m.in. wprowadzeniem na polski rynek techniki Online Buzz Research (pomiar i analiza dyskusji konsumenckiej w internecie).

Andrzej Gołoś z ARC Rynek i Opinia związany jest od 2002 roku. Początkowo pracował jako badacz i kierownik projektów, następnie kierował jednym z zespołów. Od 2012 jako dyrektor ds. badań ilościowych był odpowiedzialny za rozwój portfela metod i technik badawczych. Z wykształcenia jest socjologiem, ukończył Instytut Socjologii na Uniwersytecie Warszawskim.

Obecnie w składzie zarządu ARC Rynek i Opinia znajdują się Łukasz Mazurkiewicz (prezes), Adam Czarnecki (wiceprezes), Marek Lekki (członek, dyrektor zarządzający) i Andrzej Gołoś (członek, dyrektor ds. badań).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Marek Lekki i Andrzej Gołoś w zarządzie ARC Rynek i Opinia

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl