SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Marek Malinowski i Michał Pawluk w SoftArchitect

Z początkiem października br. SoftArchitect rozbudowuje zespół technologiczno-badawczy. Do firmy dołącza Marek Malinowski obejmując stanowisko dyrektora operacyjnego po Michale Pawluku, który przechodzi na stanowisko dyrektora technologicznego.

Od lewej: Marek Malinowski, Michał Pawluk, Rafał SobczakArticle

Marek Malinowski, dyrektor operacyjny SoftArchitect, odpowiadać będzie za zarządzanie zespołami programistycznymi, natomiast Michał Pawluk, dyrektor technologiczny SoftAchitect, odpowiadać będzie za rozwój strategii technologicznej firmy, rozwój istniejących oraz tworzenie nowych produktów m.in. dla firm badawczych.

Marek Malinowski ostatnio pracował jako analityk danych sprzedażowych w Centrum Monitorowania Rynku.

Jest współtwórcą wielu rozwiązań informatycznych wspierających procesy realizacji badań rynku, realizowanych technikami CAPI / CATI / CAWI. W latach 2000-2017 związany z Instytutem SMG/KRC (obecnie Kantar Polska), gdzie pełnił funkcję kierownika działu kontroli jakości. W latach 2016-2020 pełnił rolę kierownika studia CATI w firmie Realizacja, a następnie w ARC Rynek i Opinia.

Michał Pawluk w SoftArchitect

Michał Pawluk od 2019 roku pracował na stanowisku dyrektora operacyjnego w SoftArchitect. Posiada 15 lat doświadczenia zawodowego jako programista zaawansowanych systemów wbudowanych w skali przemysłowej oraz 7 lat doświadczenia jako programista, projektant systemów oraz Project Manager w obszarze aplikacji mobilnych. Brał udział przy konsultowaniu, projektowaniu oraz tworzeniu systemów mobilnych w skali enterprise dla Samsung Electronics w Dolinie Krzemowej. Zajmował się zarządzaniem projektami z budżetem do 5 mln USD oraz zespołami programistów. Michał Pawluk jest absolwentem robotyki na Politechnice Wrocławskiej.

Dyrektorem generalnym w firmie SoftArchitect jest Rafał Sobczak, od maja 2020 także konsultant merytoryczny Komitetu Badań Radiowych.

Firma technologiczna SoftArchitect za pomocą własnych rozwiązań i narzędzi technologicznych wspiera procesy zbierania danych na potrzeby m.in. badań rynku, HR i sprzedaży.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Marek Malinowski i Michał Pawluk w SoftArchitect

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Badacz
Fajnie! Gratulacje i powodzenia dla teamu SoftArchitect!
odpowiedź
User
Jo Anna
Jest moc!
odpowiedź