SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Marek Staniszewski i Michał Imbierowicz odchodzą z Havas Worldwide Warsaw

Z grupą marketingową Havas Worldwide Warsaw rozstają się chief strategy officer Marek Staniszewski i executive creative director Michał Imbierowicz. Ich obowiązki przejmą dotychczasowi pracownicy firmy. Staniszewski zamierza prowadzić własną działalność doradczą i szkoleniową.

Od lewej: Marek Staniszewski i Michał ImbierowiczOd lewej: Marek Staniszewski i Michał Imbierowicz

Marek Staniszewski funkcję chief strategy officera w grupie Havas Worldwide Warsaw objął w listopadzie 2013 roku, a w kwietniu ub.r. zaczął też kierować utworzoną przez firmę strukturą Significance specjalizującą się w doradztwie strategiczno-kreatywnym i brand consultingu (więcej o niej).

Obecnie Staniszewski podjął decyzję, żeby odejść z Havas Worldwide Warsaw i rozwijać własne projekty w zakresie doradczym i szkoleniowym. Nie ustalono jeszcze, kiedy konkretnie skończy pracę w firmie, być może będzie z nią dalej współpracował jako zewnętrzny konsultant.

- W Grupie Havas Worldwide zostanie utrzymana działająca na zasadach think tanku niezależna struktura Significance. Nie skupiamy się aktualnie na nowej rekrutacji w obszarze strategii - w założeniu większy ciężar odpowiedzialności za kompetencje strategiczne przejmują szefowie strategii poszczególnych struktur w Grupie Havas Worldwide w Polsce (Havas Worldwide Warsaw, Sugarfree) - poinformowała portal Wirtualnemedia.pl Aleksandra Dziubanii, communications & new business director w firmie.

Wcześniej Marek Staniszewski był m.in. chief marketing officerem w Canal+ Cyfrowym oraz członkiem zarządu i chief strategy officerem w Young & Rubicam Poland.

Z kolei z funkcji executive creative directora w Havas Worldwide Warsaw zrezygnował Michał Imbierowicz, pełniący ją od maja ub.r. Obecnie przekazuje swoje obowiązki Jakubowi Zieleckiemu, dotychczas deputy creative directorowi. O swoich dalszych planach zawodowych nie chce mówić do momentu zakończenia pracy w firmie.

Wcześniej Imbierowicz pracował w agencjach Saatchi & Saatchi Poland, Young & Rubicam Poland, Polymus, Marcom, Corporate Profiles DDB Warszawa i G7.

Dołącz do dyskusji: Marek Staniszewski i Michał Imbierowicz odchodzą z Havas Worldwide Warsaw

30 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Gość 1
Co się dzieje z tym Havasem???
odpowiedź
User
Janusz
Rok - tyle dostaje dyrektor kreatywny w tej strukturze. Powodzeni Kuba! Masz rok :D
odpowiedź
User
antułan
A co się ma dziać, tracą klientów, nie wygrywają przetargów więc zwalniają. Tylko, że ci którzy powinni polecieć na samym początku - dwuosobowy pożal się Boże Zarząd - wciąż tam są.
odpowiedź