SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Marek Szafarz szefem nowej agencji Mediasplit

Marek Szafarz, który przez piętnaście lat związany był z telewizją TVN został partnerem zarządzającym nowej agencji reklamowej Mediasplit - ustalił portal Wirtualnemedia.pl.

Marek Szafarz Article

Spółka Mediasplit została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym 4 października br. Ma formę spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, kapitał zakładowy w wysokości 100 tys. zł, a głównym przedmiotem jej działalności jest działalność agencji reklamowych. Z danych KRS wynika, że jej prezesem jest Marek Szafarz, wieloletni dyrektor marketingu w TVN.

Mediasplit zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem „szytych na miarę” rozwiązań komunikacyjnych efektywnie integrujących marki i produkty z treścią video we wszystkich kanałach elektronicznych. Realizuje cele komunikacyjne klientów z wykorzystaniem narzędzi niestandardowych, wykraczających poza klasyczny kanon planowania komunikacji w mediach elektronicznych. Przy realizacji projektów firma współpracuje równolegle ze wszystkimi nadawcami treści video (stacje TV, serwisy internetowe, operatorzy i dystrybutorzy kinowi etc.) oraz bezpośrednio z jej twórcami.

Oferta Mediasplit skierowana jest zarówno do firm aktywnych reklamowo w mediach elektronicznych, jak również do pracujących na ich rzecz domów mediowych i agencji reklamowych.

Marek Szafarz w latach 2000-2015 pracował w telewizji TVN, m.in. jako dyrektor marketingu. Z firmą rozstał się jesienią ub.r.
Od listopada ub.r. do sierpnia tego roku Szafarz był konsultantem ds marketingu w Ergo Hestia.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Marek Szafarz szefem nowej agencji Mediasplit

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Tuten
Ależ Marek jest przystojny! Powodzenia!
11 10
odpowiedź
User
Romuald
Będzie ciezko...
10 8
odpowiedź
User
tvn-owiec
no to nowe wałeczki ze starymi znajomymi - tylko juz pobiegac trzeba bedzie wiecej :)
10 8
odpowiedź