SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Marek Zając i Agaton Koziński z audycjami w Polskim Radiu 24

W Polskim Radiu 24 Marek Zając wspólnie z Dominikiem Zdortem zaczęli prowadzić „Dwaj panowie Z”, a Agaton Koziński wspólnie z Jerzym Jachowiczem - „Dwóch na jednego”.

Od lewej: Dominik Zdort i Marek Zając, fot. Polskie Radio 24/MS Article

„Dwaj panowie Z” jest emitowana od początku marca we wtorki o godz. 21:33. Marek Zając i Dominik Zdort rozmawiają o bieżących sprawach politycznych i społecznych. - Dziennikarze deklarują, że nie zadowalają się utartymi opiniami i banalnymi komentarzami. Zapowiadają, że będą zagłębiać się w każdym temacie, poszerzać perspektywę i pokazywać kontekst omawianych wydarzeń - czytamy w opisie audycji.

Dominik Zdort od kilku miesięcy jest stałym komentatorem w Polskim Radiu 24, po odejściu na początku br. z „Rzeczpospolitej” został redaktorem naczelny serwisu TVP.info. Marek Zając jest związany m.in. z „Tygodnikem Powszechnym”, pod koniec grudnia ub.r. odszedł z redakcji programu „Między Ziemią a Niebem” w TVP1.

Agaton Koziński i Jerzy Jachowicz są gospodarzami audycji „Dwóch na jednego” nadawanej w niedziele o godz. 16:33. W każdym odcinku rozmawiają z gościem, najczęściej politykiem, na temat sytuacji społecznej i politycznej.

Dziennikarz „W Sieci” Jerzy Jachowicz współpracuje z Polskim Radiem 24 od kilku miesięcy, a w połowie stycznia br. dołączył do grona prowadzących „Rozmowę dnia” w radiowej Jedynce. Agaton Koziński jest dziennikarzem „Polski The Times”.

Według badania Radio Track od listopada ub.r. do stycznia br. udział Polskiego Radia 24 w rynku słuchalności wyniósł 0,3 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Marek Zając i Agaton Koziński z audycjami w Polskim Radiu 24

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Marek
Ten Jachowicz to jakaś pomyłka. Ma naprawdę aż tak niską emeryturę po latach pracy w Gazecie Wyborczej, że musi dorabiać?
6 0
odpowiedź
User
Tomasz_E
Napiszcie kto audycje w Polskim Radiu 24 stracił i kogo zwolniono, program nie jest z gumy.
3 0
odpowiedź
User
Egaton
Eliza Olczyk do tej pory prowadziła program z Jachowiczem, "Wprost" już nie po linii??
0 0
odpowiedź
User
Polonisz
Szkoda, że Marek Zając odszedł z Radia Plus
3 0
odpowiedź
User
Na pewno
wzorcowi katolicy i na pewno nie chrześcijanie.
0 0
odpowiedź
User
Mariusz
Panie Marku .O godzinie 20.00 do 21.00 posłuchałem Pana audycji w Radio 24 i to co usłyszałem wprawiło mnie w zadumę i kontsernację .Jak podejrzewam ma Pan podstawowe luki w wiedzy i jest typowym przedstawicielem redaktorów tak zwanych asertywnych " czyli w potocznym języku g... wie a o wszystkim mówi .W audycji 26 razy użył Pan wyrazu Biskupi Polscy .Otóż muszę Panu wyjaśnić ,czego Pan nie wie o podstawach kościoła katolickiego .Kościół Katolicki składa się z kleru i kościoła wiernych .Biskupi nie są moimi przywódcami ani przełożonymi ,ani duszpasterzami ,gdyż tą funkcję pełni Pan Bóg .Są przełożonymi w kościele zinstycnjonalizowanym a nie w kościele wiernych .Nie są też przywódcami kościoła wiernych ze względu na niski stopień wykszałcenia .Dzisiaj w prezbiterium przeważnie stoi ksiądz z wykształceniem ponadlicelanym a w nawie wierni po skończonych 5,6, kierunkach studiów .Wyśższe uczelnie są dwie KUL i Warszawa .Co mają ci Biskupii do decydowania o polityce kościoła .Muszą ważyć aby nie było rozdzwięku pomiędzy nimi a wielkim kościołem wiernych kilkakrtonie większym od kościoła -tej części zintycjonalizowanej .Jezeli odejdą od tego co chcą wierni to nastąp Schizma czyli rozpad kościoła na dwa .Problem jest prosty .Wierni bez biskupów sobie znakomicie poradzą , bo do kontaktu wiernego z Bogiem Biskup nie jest potrzebny .Zaś Biskupi bez wiernych sobie nie poradzą .Pójdą na bezrobocie .Prosze coś się douczyć
0 0
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing