SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Mariusz Szuster zastępcą dyrektora handlowego w Time, Jarosław Krysiak odchodzi

W spółce Time SA (należącej do Grupy ZPR Media) Mariusz Szuster objął nowo utworzoną funkcję zastępcy dyrektora handlowego ds. sprzedaży bezpośredniej. Z firmą pożegnał się natomiast dyrektor krajowy sprzedaży bezpośredniej Jarosław Krysiak.

Mariusz Szuster na objętym właśnie stanowisku odpowiada za sprzedaż lokalną we wszystkich filiach spółki obejmujących zespoły handlowe w 39 miastach. Podlega bezpośrednio Przemysławowi Ziurkowskiemu, który od października ub.r. jest dyrektorem handlowym w firmie Time.

Niedawno spółka Time, która jest nadawcą Radia Eska, Eski Rock, VOX FM, Radia Wawa i Radia Plus, przejęła od Muratora (obie firmy należą do Grupy ZPR Media) wydawanie magazynów „Murator”, „Architektura-murator”, „Moje Mieszkanie”, „M jak mieszkanie”, „Dobre Wnętrze”, „Zdrowie”, „M jak mama”, „Podróże”.

- Wraz z pozyskaniem tytułów prasowych i nowych serwisów internetowych przez spółkę Time SA, zmieniły się także oczekiwania wobec naszych lokalnych działów sprzedaży. Mariusz Szuster ma za zadanie rozbudować ofertę stacji lokalnych, wykorzystując m.in. nowe możliwości synergii z innymi mediami spółki Time SA. Już pracujemy nad wspólnymi produktami, obejmującymi stacje lokalne, magazyny prasowe i serwisy internetowe, które będą oferowane przez Regionalne Biura Sprzedaży - opisuje Przemysław Ziurkowski.

Jednocześnie w Time SA zlikwidowano dwa stanowiska: dyrektora krajowego sprzedaży bezpośredniej oraz jego zastępcy. To pierwsze zajmował Jarosław Krysiak, który obecnie żegna się z firmą. Drugą funkcję przez ostatnie sześć lat pełnił Mariusz Szuster.

Szuster z Time SA jest związany od 2001 roku. Wcześniej zajmował w firmie stanowiska m.in. dyrektora handlowego w Opolu, dyrektora handlowego we Wrocławiu i dyrektora regionalnego na Śląsku.

Dołącz do dyskusji: Mariusz Szuster zastępcą dyrektora handlowego w Time, Jarosław Krysiak odchodzi

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl