SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Marquard: Daniel Kaczmarek szefem nowych mediów, odchodzi Kordian Wesołowski

Daniel Kaczmarek został dyrektorem ds. rozwoju mediów elektronicznych w Marquard Media Polska. Na stanowisku szefa działu nowe media zastąpił Kordiana Wesołowskiego, który rozstaje się z wydawnictwem.

Kaczmarek pełnił dotychczas funkcję wydawcy serwisów i doradcy zarządu spółki. Jest współzałożycielem serwisów Kozaczek.pl, Zeberka.pl, Plotkara.pl, i Bloblo.pl, które Marquard kupił w kwietniu br. (więcej na ten temat; http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/marquard-kupil-serwisy-kozaczek-pl-zeberka-pl-plotkara-pl-i-bloblo-pl). W portfolio spółki są jeszcze witryny MilionKobiet.pl oraz Ckm.pl - za rozwój wszystkich tych serwisów odpowiadać będzie teraz Kaczmarek. W planach wydawnictwa są kolejne akwizycje.

Zastępcą dyrektora ds. rozwoju mediów elektronicznych został z kolei Rafał Olejarz, wcześniej menadżer w dziale nowe media.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Marquard: Daniel Kaczmarek szefem nowych mediów, odchodzi Kordian Wesołowski

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl