SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Marta Bełza dołącza do Synertime, awansuje Żaneta Hiszpańska

Do zespołu agencji Synertime dołączyła Marta Bełza, była dziennikarka „Gazety Wyborczej”. Jako senior account executive będzie pełnić rolę lidera samodzielnego zespołu. Z kolei związana od trzecj lat z agencją Żaneta Hiszpańska awansowała na stanowisko account managera.

Marta Bełza przez blisko 6 lat, do 2013 roku, była dziennikarką „Gazety Wyborczej” w Olsztynie. Zajmowała się głównie tematyką polityczną i społeczną. Po przejściu do branży PR przygotowywała kompleksowe strategie komunikacji dla klientów z różnych branż, współpracowała z organizacjami pozarządowymi oraz prowadziła konsultacje społeczne.

W Synertime objęła stanowisko senior account executive. Będzie odpowiedzialna za prowadzenie projektów związanych z FMCG, CSR-em, start upami oraz kulturą.

Żaneta Hiszpańska jest związana z agencją Synertime od 2013 roku. Szerokie doświadczenie zawodowe zdobywała w pracy przy projektach z zakresu brand PR, CSR i PR-u korporacyjnego. Jako account manager odpowiada za kompleksową obsługę PR stałych klientów agencji z sektorów helathcare, żywności i żywienia, IT oraz turystyki. Pełni rolę lidera 6-osobowego zespołu.

Dołącz do dyskusji: Marta Bełza dołącza do Synertime, awansuje Żaneta Hiszpańska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl