SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Marta Florczak w zarządzie Lidl Polska

Od kwietnia Marta Florczak odpowiada za pion personalny w zarządzie sieci handlowej Lidl Polska. Ostatnio - od czerwca 2020 r. - była dyrektorem ds. zasobów ludzkich w Auchan Retail Polska.

Marta Florczak Article

Marta Florczak dotychczas zajmowała takie stanowiska jak: dyrektor zasobów ludzkich w Centrum Naukowo - Badawczym w Wiedniu, dyrektor zasobów ludzkich w Lafarge Cement we Francji, dyrektor ds. organizacji i zarządzania zasobami ludzkimi w Lafarge w Polsce, vice-president Cement ds sprzedaży B2B/B2C. Przez ostatni rok pracowała jako dyrektor zasobów ludzkich w Auchan Retail Polska.

Marta Florczak w zarządzie Lidl Polska

Od kwietnia 2021 Marta Florczak jako członkini zarządu Lidl Polska odpowiadać będzie za pion personalny.

- Cieszę się z tego, że dołącza do nas ekspert z wieloletnim, unikalnym doświadczeniem, która odpowiadać będzie za pion personalny. Marcie życzę wielu kolejnych sukcesów i satysfakcji zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym –  komentuje Włodzimierz Wlaźlak, prezes zarządu Lidl Polska.

Marta Florczak jest absolwentką Strategic Human Resources Management na Open Business School London.  Uzyskała Diploma in Organisational Leadership at Said Business School Oxford University oraz ukończyła Advanced Management Program IESE Business School in Barcelona.

Lidl Polska zatrudnia blisko 24 tysiące pracowników. Sieć prowadzi w Polsce ponad 700 sklepów.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Marta Florczak w zarządzie Lidl Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl