SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Marta Macke z podcastem „Reklamiara” na INNPoland.pl

W serwisie INNPoland.pl (Grupa naTemat) pojawił się podcast „Reklamiara”, w którym Marta Macke rozmawia z najbardziej zasłużonymi menedżerami polskiej branży reklamowej.

- W rozmowach przyjrzymy się branży, jej narodzinom w latach ’90, skończymy na współczesności oraz przypomnimy kultowe reklamy i hasła. Porozmawiamy m.in. o zmianach jakie zachodziły w Polsce na przestrzeni lat, nie tylko na poziome reklamy i marketingu, ale również konsumenta. Sprawdzimy jak postęp technologiczny wpływał na pracę w agencjach i w marketingu. Wspomnimy zmieniającą się Polskę od biur w garażach i wynajmowanych domkach po biurowce; nowe lokale i miejsca spotkań - wylicza Marta Macke.

- Przypomnimy zmiany w modzie i w trendach. Porozmawiamy o zmieniających się kompetencjach, kadrze top managerów branży reklamowej i marketingowej, początkowo zdominowanej przez ekspatów, dziś zarządzanej przez polskich ekspertów i w dużej mierze kierowaną przez profesjonalne i silne kobiety.  Zgłębimy również temat wpływu reklamy na polską gospodarkę, kulturę czy sztukę. Wspomnimy ważne momenty historyczne i rolę jaką w nich odgrywała branża reklamowa - kampanie  społeczne. Będzie barwnie, zabawnie i przede wszystkim będziemy mogli usłyszeć autentyczne historie twórców polskiej branży reklamowej - zapowiada.

W pierwszym odcinku „Reklamiary” gościł Paweł Kastory, współzałożyciel Grupy DDB Warszawa. W kolejnych gośćmi będą m.in. Kuba Bierzyński, Zofia Sanejko, Krzysztof Kruszewski, Anna Gogacz, Jacek Stalewski czy David Williams

Odcinki podcastu będą publikowane na INNPoland.pl, YouTubie i Spotify.

 

Marta Macke z branżą reklamową jest związana od 1995 roku. Pracowała w strukturach lokalnych i międzynarodowych agencji Gruppa 66 (obecne  Ogilvy&Mather), Saatchi&Saatchi oraz Grupa DDB. Od 2013 ma własną firmą doradczą Shortlist Consulting.

- To już kolejny program w naszej ramówce wideopodcastowej. Cieszę się, że Grupa naTemat i nasze studio jest atrakcyjnym miejscem dla autorów z naprawdę różnej i szerokiej tematyki. Ramówkę tworzy nie tylko stały zespół redakcyjny, ale i zewnętrzni autorzy. Drugi sezon swojego programu nagrywa u nas m.in. Dorota Haller, w którym rozmawia z inspirującymi kobietami. Od tego roku mamy w swoim gronie też Jacka Pałasińskiego i jego wywiady, które są rozmowami z gośćmi najwyższej próby - zauważa Michał Mańkowski, redaktor naczelny i członek zarządu Grupy naTemat.

Według badania Mediapanel w sierpniu br. INNPoland.pl odwiedziło 1,8 mln użytkowników.

W ub.r. trzy spółki zarządzające serwisami Grupy naTemat zanotowały łącznie wzrost przychodów o 24,7 proc. do 12,19 mln zł, a ich zysk netto zwiększył się z 1,43 do 2,15 mln zł. Zdecydowanie największa z nich firma Glob360 nie wypłaci dywidendy, jej udziałowcy Tomasz Lis i Robert Jędrzejczyk 1,65 mln zł zysku netto przeznaczyli na kapitał zapasowy.

W połowie br. firma przeniosła się do nowej siedziby oraz wprowadziła hybrydowy model pracy.

Dołącz do dyskusji: Marta Macke z podcastem „Reklamiara” na INNPoland.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl