SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Martyna Wasiak i Jakub Budny wzmacniają zespół issue management i komunikacji korporacyjnej StrategyWise

Agencja StrategyWise awansowała Jakuba Budnego na stanowisko senior consultanta. Consultantką została Martyna Wasiak, która dołączyła do zespołu na początku listopada.

Martyna Wasiak i Jakub Budny Article

Jakub Budny związany jest ze StrategyWise od początku istnienia firmy, a wcześniej współpracował z partnerami zarządzającymi Barbarą Paszkiewicz-Laskowską oraz Piotrem Talarkiem w ramach innych struktur agencyjnych. W branży komunikacji pracuje od 2015 roku, specjalizuje się w projektach z zakresu public affairs i issue management (identyfikacji i zarządzania ryzykami reputacyjnymi). Doświadczenie zdobywał także w międzynarodowej agencji PR oraz Ośrodku Informacji ONZ w Warszawie. Współpracował z partiami politycznymi w zakresie realizacji działań projektowych oraz przygotowywania materiałów merytorycznych w trakcie samorządowych i parlamentarnych kampanii wyborczych. Jest absolwentem Wydziału Stosunków Międzynarodowych Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

Martyna Wasiak poprzednie doświadczenia zdobywała w Ambasadzie Brytyjskiej, gdzie była odpowiedzialna za komunikację digital, kryzysową, polityczną, środowiskową, społeczną oraz biznesową. Ekspertyzę w obszarze szeroko definiowanej komunikacji zdobywała również w polityce, sektorze pozarządowym, modzie i gastronomii. Jest absolwentką zarządzania kulturą na Maastricht University w Niderlandach oraz studiów podyplomowych z zarządzania marketingowego na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Ukończyła również szkolenia na London College of Communications oraz Central Saint Martins.

Dołącz do dyskusji: Martyna Wasiak i Jakub Budny wzmacniają zespół issue management i komunikacji korporacyjnej StrategyWise

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl