SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Martyna Wasiak i Jakub Budny wzmacniają zespół issue management i komunikacji korporacyjnej StrategyWise

Agencja StrategyWise awansowała Jakuba Budnego na stanowisko senior consultanta. Consultantką została Martyna Wasiak, która dołączyła do zespołu na początku listopada.

Jakub Budny związany jest ze StrategyWise od początku istnienia firmy, a wcześniej współpracował z partnerami zarządzającymi Barbarą Paszkiewicz-Laskowską oraz Piotrem Talarkiem w ramach innych struktur agencyjnych. W branży komunikacji pracuje od 2015 roku, specjalizuje się w projektach z zakresu public affairs i issue management (identyfikacji i zarządzania ryzykami reputacyjnymi). Doświadczenie zdobywał także w międzynarodowej agencji PR oraz Ośrodku Informacji ONZ w Warszawie. Współpracował z partiami politycznymi w zakresie realizacji działań projektowych oraz przygotowywania materiałów merytorycznych w trakcie samorządowych i parlamentarnych kampanii wyborczych. Jest absolwentem Wydziału Stosunków Międzynarodowych Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

Martyna Wasiak poprzednie doświadczenia zdobywała w Ambasadzie Brytyjskiej, gdzie była odpowiedzialna za komunikację digital, kryzysową, polityczną, środowiskową, społeczną oraz biznesową. Ekspertyzę w obszarze szeroko definiowanej komunikacji zdobywała również w polityce, sektorze pozarządowym, modzie i gastronomii. Jest absolwentką zarządzania kulturą na Maastricht University w Niderlandach oraz studiów podyplomowych z zarządzania marketingowego na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Ukończyła również szkolenia na London College of Communications oraz Central Saint Martins.

Dołącz do dyskusji: Martyna Wasiak i Jakub Budny wzmacniają zespół issue management i komunikacji korporacyjnej StrategyWise

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl