SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Masz tylko OC? Musisz być gotowy na przykrą niespodziankę

Zima przypominała o sobie w Polsce z przytupem. Nie ma chyba w Polsce miejsca, gdzie w tym roku nie byłoby choć trochę śniegu. Potem temperatura podskoczyła i śnieg stopniał, a później znów go napadało. Pojawił się też lekki mróz. I to niestety jest przepis na ślizgawicę. Czujemy ją my, ale też nasze samochody. Przybyło stłuczek, kolizji i różnego rodzaju kraks. Nie wszystkie szkody pokryją pieniądze z polisy OC i żeby uniknąć nieprzewidzianych wydatków trzeba wyposażyć się w coś więcej niż OC. Pierwszym rozwiązaniem się standardowe AC. Drugie to Smart Casco.

fot. LINK4Article

Jednym z elementów Smart Casco w LINK4 jest ochrona samochodu przed działalnością żywiołów tj. pożar, huragan, grad, powódź, lawina czy inne siły przyrody. Jeśli więc podczas burzy śnieżniej silny wiatr powali drzewo na samochód. W skład Smart Casco wchodzi też ochrona na wypadek kradzieży i szkody całkowitej powstałej w wyniku zderzenie pojazdu z innymi pojazdami, osobami, zwierzętami lub przedmiotami pochodzącymi z zewnątrz pojazdu, działania osób trzecich, wybuchu, nagłego działanie czynnika termicznego lub chemicznego pochodzącego z zewnątrz pojazdu, a także zatopienia. Za szkodę całkowitą LINK4 rozumie uszkodzenie samochodu, którego naprawa będzie przewyższać 70% jego wartości sprzed wypadku. Do takiego zdarzenia może dojść po wypadku wynikającym z wpadnięcia auta w – spowodowany oblodzeniem jezdni lub burzą śnieżną- poślizg.

Roczny koszt Smart Casco waha się od 49 do 414 złotych. Wszystko zależy, na jaki wariant się zdecydujesz. Z czterech opcji możesz wybrać zakres, który naprawdę jest potrzebny. Cena Smart Casco zależy też od wartości twojego samochodu. Polisy nie można kupić dla aut droższych niż 40 tysięcy złotych.

Bez ochrony nie można zostawić też domu. Ciężki, mokry śnieg potrafi zniszczyć dach, a mróz uszkodzić rury. Dlatego konsultantów LINK4 warto zapytać o ofertę rocznego ubezpieczenia nieruchomości. I najlepiej, jeśli będzie to opcja allrisk czy ubezpieczenie od wszelkich – nie tylko pojawiających się zimą – ryzyk. Takie kompleksowe ubezpieczenie chronić będzie zarówno mury, jak i okna, ale też – w przypadku domów jednorodzinnych - dach, a nawet nasz dobytek. Sprzęt AGD i RTV. Również w przypadku kradzieży z włamaniem. Cena polisy zależy m. in.  lokalizacji ubezpieczalnianego domu lub mieszkania oraz od jego wielkości.

Wszystkie polisy LINK4 można kupić przez telefon, pod numerem 22 444 44 44, a także przez stronę www.link4.pl. Znajdują się tam także OWU, zawierające szczegółowe informacje o produkcie, limitach i wyłączeniach odpowiedzialności, z którymi należy zapoznać się przed zawarciem umowy". Do dyspozycji są także współpracujący z LINK4 agenci.

https://www.link4.pl/

Advertisement

Dołącz do dyskusji: Masz tylko OC? Musisz być gotowy na przykrą niespodziankę

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl