SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Mateusz Bachłaj awansował w Kool Things

Od początku października Mateusz Bachłaj pełni nową funkcje w zespole międzynarodowej agencji gamingowej Kool Things. Jego zakres obowiązków został poszerzony o koordynację wszystkich działań public relations w Polsce. Ponadto jako PR lead jest odpowiedzialny za wizerunek agencji i kontakty z mediami branżowymi.

Mateusz Bachłaj Article

Mateusz Bachłaj od sierpnia 2022 roku był senior PR managerem w Kool Things. Do jego głównych obowiązków należała koordynacja międzynarodowego zespołu realizującego działania public relations dla marki Razer w Polsce, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Turcji i Rosji. Od marca 2022 roku agencja nie działa w Rosji oraz nie współpracuje z rosyjskimi firmami.

Ponadto Bachłaj był odpowiedzialny za zarządzanie dwiema kampaniami PR, które agencja zrealizowała dla chińskiego potentata mediowego Bilibili w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Szwajcarii, Austrii, Turcji i w Polsce. Kool Things odpowiadało za promocję ich tytułu „F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch" na PlayStation 4 i PlayStation 5, a następnie w wersji na PC.

Mateusz Bachłaj z awansem

W ostatnim roku Mateusz Bachłaj wspierał też działania PR dla innych klientów agencji,  uczestniczył też w przetargach oraz w przygotowaniu ofert public relations dla nowych klientów agencji.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Od października 2022 roku jego zakres obowiązków został poszerzony o koordynację wszystkich działań public relations, które agencja realizuje w Polsce, jej wizerunek oraz udział w rekrutowaniu nowych pracowników.

Mateusz Bachłaj wcześniejsze doświadczenie zdobywał w TVN 24, w agencji WĘC Public Relations oraz w firmie hostingowej nazwa.pl. Od 2017 roku realizował działania dla firm związanych z branżą gamingową, esportową i technologiczna takich jak: Acer, Predator, ADATA, XPG, Polska Liga Esportowa i Fantasyexpo.  Jako PR Manager nazwa.pl odpowiadał za realizację strategii komunikacyjnej spółki.

Dołącz do dyskusji: Mateusz Bachłaj awansował w Kool Things

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl