SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Maturalna płyta w "Gazecie"

26 kwietnia do ogólnopolskiego wydania "Gazety Wyborczej" zostanie dołączona bezpłatna płyta CD-ROM z testami dla maturzystów.

Zamieszczone na płycie interaktywne testy pozwalają uczniom sprawdzić wiedzę z kilkunastu przedmiotów. Są to testy Centralnej Komisji Egzaminacyjnej oraz przykładowe testy specjalnie napisane dla "Gazety" przez egzaminatorów maturalnych.

Środowa płyta jest ostatnią częścią przedmaturalnego cyklu. Pierwszy próbny test (z języka polskiego) maturzyści mogli rozwiązać w sobotę, z języka angielskiego - w poniedziałek, a we wtorek - z matematyki.

Płyta maturalna, podobnie jak dwie wcześniejsze (dla szóstoklasistów i gimnazjalistów), zostanie dołączona do "Gazety" na tydzień przed egzaminem, tak aby uczniowie mieli czas na nadrobienie ewentualnych braków.

Płyta będzie promowana w radiu, telewizji i na łamach "Gazety Wyborczej".

Dodatkowo w czwartek i piątek (27 i 28 kwietnia) "Gazeta Wyborcza" opublikuje rozwiązania testów gimnazjalnych, które dzień wcześniej w całej Polsce napiszą gimnazjaliści.

„Gazeta Wyborcza” jak co roku w ramach wiosennego cyklu edukacyjnego pomaga młodym ludziom w przygotowaniu do egzaminów.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Maturalna płyta w "Gazecie"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl