SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Matury w Onecie

Matura serwis portalu Onet dla zdających egzamin dojrzałości

Onet.pl przygotował specjalny serwis dla maturzystów. Matura.onet.pl jest kolejną, po bardzo popularnym serwisie egzaminy.onet.pl, inicjatywą portalu o charakterze edukacyjnym.

Serwis, tworzony we współpracy z MEN, Centralną Komisją Egzaminacyjną i serwisem Edulandia.pl, pozwala na szybkie i wygodne wyszukiwanie informacji o starej i nowej maturze oraz o kierunku studiów.

Celem redaktorów serwisu było stworzenie w portalu centrum wiedzy na temat matur i studiów wyższych. Treść, pozyskiwana od partnerów od lat związanych z branżą edukacyjną, daje Internaucie wiarygodne, a zarazem wygodne w użytkowaniu, kompendium wiedzy maturalnej w polskiej Sieci.

Serwis, we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej, poleca także modne kierunki studiów, doradza, na co zwrócić uwagę przy ich wyborze oraz prezentuje spis polskich szkół wyższych.

Forum, liczne sondaże, czaty z rektorami szkół wyższych, wizytówki uczelni są interaktywnym elementem serwisu, prowadzącym do odpowiednich stron WWW. Zintegrowane z serwisem zasoby Katalogu Onet.pl oraz największej encyklopedii internetowej WIEM ułatwiają korzystanie z serwisu.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Matury w Onecie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl