SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Mazurek, Zalewski, Feusette i Górny będą publikować we „W sieci”

Do redakcji pisma „W sieci” (Fratria) dołączają publicyści Robert Mazurek, Igor Zalewski, Krzysztof Feusette i Grzegorz Górny. Trzej pierwsi pisali ostatnio do „Uważam Rze”.

okładka

okładka "W Sieci"

Robert Mazurek i Igor Zalewski będą w magazynie „W sieci” prowadzić swoją znaną rubrykę „Z życia koalicji, z życia opozycji”. Poprzednio przez prawie dwa lata prowadzili ją w tygodniku „Uważam Rze”, a wcześniej m.in. we „Wprost”. Mazurek będzie też osobno pisał felietony do „W sieci” i przeprowadzał wywiady z ludźmi ze świata kultury.

Nowymi publicystami magazynu zostali również Krzysztof Feusette, poprzednio piszący w „Uważam Rze”, oraz Grzegorz Górny, założyciel i były redaktor naczelny „Frondy”, zajmujący się m.in. tematyką kościelną.

>>> Jacek Karnowski: jest miejsce dla wielu tygodników opinii

Wszyscy nowi publicyści zadebiutują na łamach „W sieci” w numerze świątecznym, który ukaże się 20 grudnia. Będzie to trzecie wydanie pisma i jednocześnie ostatnie opublikowane cyklu dwutygodniowym. Od 31 grudnia „W sieci” będzie się ukazywać co tydzień (przeczytaj o tym więcej).

Przypomnijmy, że Robert Mazurek, Igor Zalewski i Krzysztof Feusette odeszli z „Uważam Rze” pod koniec listopada wspólnie z większością publicystów tego tygodnika, po tym jak zwolniony został jego redaktor naczelny Paweł Lisicki. Lisicki zapowiedział już stworzenie waz z nimi nowego tygodnika opinii (więcej na ten temat).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Mazurek, Zalewski, Feusette i Górny będą publikować we „W sieci”

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
lolek
jestem po lekturze drugiego numery i bardzo sobie chwale;]
8 9
odpowiedź
User
czy ktoś liczy
Ile SKOK-i już wydały na uruchomienie pisma i jego reklamy?
9 8
odpowiedź
User
Artur
Dla pióra Feusette warto kupić.
8 9
odpowiedź
User
Hubert.
"czy ktoś liczy" napisał(a): Ile SKOK-i już wydały na uruchomienie pisma i jego reklamy?

3‰ tego co rząd na swoje periodyki
10 8
odpowiedź
User
mru mru
I gites. Drugi numer fajny. Oby tak dalej.
8 9
odpowiedź