SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

McAfee VirusScan po polsku

Użytkownicy indywidualni mają teraz do dyspozycji skaner antywirusowy 7.0 w polskiej wersji językowej

McAfee Consumer Products, dział produktów dla użytkowników indywidualnych Network Associates® wprowadza na rynek polski lokalną wersję językową antywirusowego oprogramowania McAfee VirusScan® w wersji 7.0. Oprogramowanie to zapewnia kompleksową ochronę użytkowników PC niszcząc wirusy i tłumiąc destrukcyjne ataki w zarodku. Polska wersja McAfee VirusScan 7.0 oficjalnie została wprowadzona na rynek z dniem 5 maja b.r., a jej zalecana cena detaliczna wynosi 249 PLN brutto.

Polscy użytkownicy McAfee VirusScan 7.0 w lokalnej wersji językowej w razie napotkania problemów technicznych będą mogli skorzystać z polskojęzycznej bezpłatnej pomocy technicznej dostępnej pod adresem www.mcafeepomoc.com. Część rozwiązań użytkownicy będą mogli znaleźć w sekcji Gorące Tematy w internetowym Centrum Obsługi Klienta. Tam znajduje się lista najczęściej spotykanych problemów, jak np. uaktualnienie do bieżącej wersji VirusScan. W przypadku, gdy odpowiedź na niej nie figuruje można skontaktować się z doradcą technicznym elektronicznie i prowadząc e-mailową korespondencję wyjaśnić wszelkie wątpliwości. W sytuacji gdy użytkownik będzie potrzebować dalszych wyjaśnień zostanie umożliwiony bezpośredni kontakt telefoniczny na koszt producenta. Użytkownik skanera zostanie poproszony o podanie numeru telefonu pod którym jest uchwytny, a następnie drogą elektroniczną otrzyma wiadomość w jakim czasie może spodziewać się telefonu zwrotnego. Wkrótce po tym, polskojęzyczny operator oddzwoni i przeprowadzi rozmowę.

Dodatkowo polskim użytkownikom został udostępniony bezpłatny kontakt telefoniczny z polskojęzycznym operatorem pod numerem 0-800.31.11.31. Zainteresowani uzyskają tam informacje dotyczące produktów McAfee dla użytkowników indywidualnych, ich funkcji i korzyści z użytkowania.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: McAfee VirusScan po polsku

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl