SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Media Group i Unlimited zajmą się rządową kampanią dla firm poszkodowanych koronawirusem

Konsorcjum agencji Media Group i Unlimited wygrało przetarg Ministerstwa Rozwoju na realizację kampanii informacyjno-edukacyjnej skierowanej do firm, które mogły dotknąć skutki pandemii COVID-19. Pokonały w nim m.in. agencję dsk i Fabrykę Komunikacji Społecznej - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl.

Fot. PixabayArticle

Przetarg dotyczył przygotowania i organizacji zintegrowanej kampanii informacyjno-edukacyjnej skierowanej do przedsiębiorców, których mogły dotknąć skutki pandemii wirusa COVID-19. Budżet wynosi ponad 2,5 mln zł netto, a ze zwycięską agencją resort ma pracować przez rok.

Ministerstwo Rozwoju w postępowaniu tym wybrało do współpracy konsorcjum agencji Unlimited i Media Group.
W przetargu oferty złożyło oferty 8 innych firm. Były to: Bringmore Advertising, Social Art. Studio, Aplan Media, Five Media, Fabryka Marketingu z Krajową Izbą Gospodarczą, Fabryka Komunikacji Społecznej, Tarraya i dsk.

Kampania ma obejmować prasę, radio, telewizję i internet. Jej celem jest zwiększenie wiedzy na temat możliwości wsparcia dla przedsiębiorców oferowanego w tzw. Tarczy antykryzysowej, promowanie takich serwisów internetowych, jak gov.pl/rozwoj, gov.pl/tarczaantykryzysowa, Biznes.gov.pl oraz infolinii dla przedsiębiorców.

Kampania ma też spowodować wzrost świadomości istnienia serwisu biznes.gov.pl, oraz zachęcać do korzystania z e-usług udostępnianych za jego pośrednictwem i promować dodatkowe dostępne instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców.


 

Dołącz do dyskusji: Media Group i Unlimited zajmą się rządową kampanią dla firm poszkodowanych koronawirusem

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl