SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wydawcy „Naszego Dziennika” i „Gazety Polskiej Codziennie” zajmą się publikacją ogłoszeń i kondolencji kancelarii premiera

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów w przetargu na publikowanie kondolencji, nekrologów i ogłoszeń w wybranych dziennikach wybrała trzy firmy: Media Group, Spes (to wydawca „Naszego Dziennika”) i Forum (wydawca „Gazety Polskiej Codziennie”) - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl.

Mateusz Morawiecki, fot. Adam Guc /KPRMArticle

Trwający od niespełna miesiąca przetarg dotyczył świadczenia usługi pośrednictwa w publikowaniu ogłoszeń, nekrologów i kondolencji na łamach dzienników „Rzeczpospolita”, „Nasz Dziennik” i „Gazeta Polska Codziennie”.

Na publikacje w „Rzeczpospolitej” KPRM przeznaczy 350 tys. zł brutto, w „Naszym Dzienniku” - 90 tys. zł, a w „Gazecie Polskiej Codziennie” - 60 tys. zł.

W części dotyczącej publikacji w „Rzeczpospolitej” wybrano ofertę Media Group, w części dotyczącej „Naszego Dziennika” - Spes, a w części dotyczącej „Gazety Polskiej Codziennie” - Forum. Były to jedyne oferty, które zostały złożone.

Wszystkie trzy firmy złożyły oferty z dużo wyższymi cenami niż kwoty przedstawione przez KPRM – odpowiednio: 1,07 mln zł, 278 tys. zł i 133,4 tys. zł.

Kancelaria premiera poinformowała, że z wybranymi firmami podpisze umowy do wysokości kwot wskazanych przez nią w dokumentacji przetargowej.

Dołącz do dyskusji: Wydawcy „Naszego Dziennika” i „Gazety Polskiej Codziennie” zajmą się publikacją ogłoszeń i kondolencji kancelarii premiera

13 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Bullit
Czyli gazety, których pies z kulawą nogą nie czyta, żeby je ratować. Ok, ich prawo.
PS. Przy okazji taki kawał.
Dzwoni oburzony facet do redakcji Gazety Polskiej
- Ja się nie zgadzam, ja protestuję! - krzyczy.
- Ale kim pan w ogóle jest? - pyta redaktor.
- Jestem waszym czytelnikiem.
- Ach, to pan...
odpowiedź
User
Franek
W oczekiwaniu na TEN nekrolog...
odpowiedź
User
Szyszka
W oczekiwaniu na TEN nekrolog...

Ten nekrolog będzie we wszystkich gazetach. I to na pierwszej stronie.
odpowiedź