SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

MediaCom Warszawa: Maciej Boroń na czele MBA, Mateusz Downar odpowiada za R&D

Maciej Boroń i Mateusz Downar awansowali na stanowiska dyrektorskie w strukturach domu mediowego MediaCom Warszawa. Ich nominacja związana jest ze strategią firmy polegającą na budowaniu świata emocji wraz ze światem danych.

Od lewej: Maciej Boroń i Mateusz DownarArticle

W ramach awansów Maciej Boroń objął stanowisko MBA directora i tym samym jest odpowiedzialny za rozwój i kierowanie zespołem MediaCom Beyond Advertising. Z agencją  związany jest od 2006 roku. Od tamtego momentu przeszedł wszystkie szczeble kariery w pionie Planning/Biznes. Zdobywał doświadczenie w pracy dla klientów z kategorii m.in. FMCG, telekomunikacyjnej i ubezpieczenia. W 2012 roku dołączył do MediaCom Beyond Advertising, gdzie ostatnio jako head of content creation rozwijał strategiczne podejście do komunikacji z użyciem treści.

Mateusz Downar jako research & development director będzie zajmował się poszukiwaniem nowych kierunków wzrostu agencji oraz rozwojem produktu. Jest to nowe stanowisko w firmie. Obaj będą podlegać Tomaszowi Skowrońskiemu, managing partnerowi w zarządzie MediaCom Warszawa. - Mianowanie osoby dedykowanej do R&D wynika z chęci lepszego dopasowania naszych usług do potrzeb klientów. Chcemy, aby nasze produkty uzupełniały się, realizując sieciowe podejście do planowania "20|20 Content & Connections" - mówi Skowroński.

Mateusz Downar do zespołu MediaCom dołączył w 2010 roku. Pracę rozpoczął w dziale MediaCom Business Science, gdzie współtworzył ofertę analityczną i badawczą MediaComu. Zaczynał od stanowiska research trainee, aż objął funkcję associate research director. Doświadczenie zdobywał realizując projekty dla klientów reprezentujących szerokie spektrum branż, od FMCG przez telekomunikację, po farmaceutyki. Od 2013 roku odpowiadał, we współpracy z hubem analitycznym MediaCom Singapur, za projekty optymalizujące inwestycje mediowe realizowane na poziomie regionalnym i globalnym.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: MediaCom Warszawa: Maciej Boroń na czele MBA, Mateusz Downar odpowiada za R&D

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl