SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Meloradio jesienią wydłuża przedpołudniowe pasmo i wprowadza poranny program Jarosława Budnika

W poniedziałek, 31 sierpnia, wystartowała jesienna ramówka Meloradia (Eurozet). Znalazło się w niej nowy poranny program, prowadzony przez Jarosława Budnika - „Dzień Dobry wszystkim”. Wydłużone zostaje też pasmo „Twój Dzień z MELO” – trwa ono teraz od godz. 10.00 do 16.00.  Emisja: od poniedziałku do piątku.

Nowa ramówka zaczęła się o 06.30 nowym porannym pasmem - „Dzień dobry wszystkim” Jarosława Budnika (poniedziałek – piątek, godz. 6.30 – 10.00). Poza muzyka i aktualnymi informacjami zamieszczono w nim też „Coś do jedzenia”, „Pobudnik” Pawła Lorocha (poniedziałek-piątek, 08.15), poranną zabawę "Melotrendy" (poniedziałek, piątek i niedziela, 08.35) i „Horoskop Wróżbity Macieja Skrzątka” (poniedziałek-piątek, 09.15).

Wydłużono też pasmo „Twój Dzień z MELO”. Pierwszą jego część (poniedziałek - piątek, godz. 10.00-13.00) poprowadzi Małgorzata Kościelniak. W ramach audycji będzie można usłyszeć programy: „Poławiacz Pereł” (poniedziałek, godz. 11.35), „Szycie jest piękne” (wtorek i czwartek, 11.35) czy „Dzieci mężczyźni” (piątek, 11.35). Prowadzącym drugą część pasma „Twój dzień z MELO” (poniedziałek-piątek, godz. 13.00-16.00) będzie Piotr Sworakowski. W tej części, o nowej porze emitowany będzie również „Melosłownik Rafała Bryndala” (wtorek i czwartek, godz. 13.35).

„Druga połowa dnia” Grzegorza Kowalczyka

Od poniedziałku do piątku od godz. 16.00 nadawana będzie „Druga połowa dnia”. Poprowadzi ją Grzegorz Kowalczyk. W programie znajdzie się m.in. „Moda na czytanie” – rekomendacje inspirujących lektur na zbliżający się weekend, polecanych przez znane osoby, dziennikarzy Meloradia i słuchaczy. Emisja – w czwartki o godz. 17.35.

Po wakacyjnej przerwie, na antenę stacji z nowymi sezonami powracają również: „Melomagia” Wróżbity Macieja Skrzątka (poniedziałek, godz. 18.00), magazyn filmowy Andrzeja Sołtysika „AS w kinie” (piątek, 18.00), „Całe szczęście” Piotra Jędrzejka (czwartek, na Meloradio.pl) oraz autorski program Kayah – „Tu i teraz” (środa, godz. 18.00).

Weekendowy program „Leniwy poranek” (sobota, niedziela, godz. 07.00-10.00) poprowadzą na zmianę Małgorzata Kościelniak i Piotr Sworakowski. Między godz. 10.00 a 15.00 Alicja Myśliwiec poprowadzi „Meloweekend”, zaś między godz. 15.00 a 20. 00 pasmo przejmuje Piotr Opoka.

W okresie od maja do lipca br. średni udział Meloradia pod względem słuchania wyniósł 1,6 proc.

Dołącz do dyskusji: Meloradio jesienią wydłuża przedpołudniowe pasmo i wprowadza poranny program Jarosława Budnika

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jan
Radio niskich lotów . Sory meloradio ... Niskich lotów. Nie nauczy się latać pingwina i tak samo nic nie pomoże się temu radiowemu trupowi ... Tylko Planety FM szkoda ...
0 0
odpowiedź
User
dno ludzkie
Tego Budnika nie de się słuchać te jego ochy i achy nad wszystkim czego dotknie lub zobaczy są tragiczne mikrofon opluty non stop...
0 0
odpowiedź
User
Gość X
Lepsza jest Małgosia Kościelniak.
0 0
odpowiedź