SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Metamorfoza centrum Orange

Największe w Polsce Centrum Orange mieszczące się w Warszawie przy Placu Konstytucji 6 zostało zmodernizowane.

Z myślą o wszystkich klientach, którzy odwiedzą odnowione Centrum Orange w sercu Warszawy operator przygotował wiele atrakcji, podczas specjalnej akcji promocyjnej odbywającej się w dniach 18 - 23 kwietnia - podano  w komunikacie.
 
Centrum Orange przy pl. Konstytucji 6 w Warszawie jest największym punktem sprzedaży usług Orange w Polsce, a jego powierzchnia obejmuje 515 metrów kwadratowych  - m.in.  16 stanowisk obsługi klientów. Odnowione Centrum Orange charakteryzuje się nowoczesną architekturą, z wewnętrzną szklaną klatką schodową okalającą przeszklony szyb windy (przygotowanej specjalnie ze względu na potrzeby osób starszych i niepełnosprawnych). Obsługa klientów Orange odbywa się na trzech kondygnacjach. Na parterze znajduje się recepcja oraz realizowana jest obsługa klientów indywidualnych przy 7 stanowiskach, a także w 3 specjalnych kabinach - dedykowanych do obsługi klientów biznesowych. Natomiast na dolnym poziomie ulokowano 4 stanowiska obsługi posprzedażnej klientów indywidualnych i 2 stanowiska przeznaczone dla klientów biznesowych.
 
Na pierwszym piętrze znajduje się Salon Usług Dodanych i 2 punkty kasowe oraz specjalna ekspozycja ilustrująca historię ludzkiej komunikacji. Salon Usług Dodanych wyjątkowe miejsce przygotowano w nowej stylistyce i formule, przeznaczone jest specjalnie do prezentacji i sprzedaży usług mobilnych opartych na technologiach mobilnej transmisji danych GPRS, EDGE, W-LAN, a także 3G/UMTS w Orange. W Salonie Usług Dodanych Klienci Orange mogą zapoznać się z aktualną ofertą usług oraz skonfigurować swoje notebooki, telefony, a także inne urządzenia pozwalające w pełni na korzystanie z nowoczesnych usług mobilnych Do dyspozycji Klientów Orange udostępnia również cztery komputerowe stanowiska multimedialne, które w komfortowych warunkach pozwalają korzystać z zasobów sieci Internet.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Metamorfoza centrum Orange

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl