SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Michał Chabas i Adam Zaręba w PMPG Polskie Media

Z początkiem października w PMPG Polskie Media, wydawcy „Wprost” i „Do Rzeczy”, Michał Chabas objął stanowisko dyrektora zarządzającego ds. rozwoju produktów, a Adam Zaręba - managera ds. sprzedaży programatycznej i siatki reklamowej.

Michał Chabas Article

Do głównych zadań Michała Chabasa należeć będą: strategiczny rozwój Grupy PMPG, analiza nisz i szans rynkowych, współpraca z partnerami biznesowymi dostarczającymi know-how w zakresie technologii i kontentu oraz współpraca z dyrektorami rozwoju produktu w zakresie zoperacjonalizowania strategii Grupy na poziomie poszczególnych serwisów i tytułów wydawniczych.

Dyrektor zarządzający ds. rozwoju produktów to nowe stanowisko w PMPG Polskie Media. Michał Chabas będzie raportował do prezes firmy Katarzyny Gintrowskiej.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Ostatnio Michał Chabas ostatnio był związany z Wirtualną Polską, zarządzał i odpowiadał produktowo za stronę główną WP oraz obszary sportu, o2.pl , informacji i serwisów lokalnych. Wcześniej pracował w Cisco, był odpowiedzialny za sprzedaż technologii w Polsce.

- Z podziwem śledziłem jak w ostatnich latach PMPG z sukcesem budowała zasięgi produktów wydawniczych online, a w przypadku tygodnika „Wprost” realizowała jego całkowitą cyfryzację. Ta transformacja nie dobiegła jeszcze końca. Zależy mi na kontynuowaniu obranej ścieżki odważnych decyzji - komentuje Michał Chabas.

- W ostatnich latach na rynku wydawniczym online doszło do rozwoju wielu procesów, które wdrożone będą stanowiły dla całej PMPG ogromną szansę na dalszy wzrost zasięgów, lojalizację użytkowników i przyrost liczby subskrybentów - dodaje.

Adam Zaręba: z Yieldbirda do PMPG

Z kolei Adam Zaręba jako managera ds. sprzedaży programatycznej i siatki reklamowej będzie odpowiadał w PMPG Polskie Media za rozwój i efektywne zarządzanie siatką reklamową.

Poprzednio przez 5,5 roku pracował w firmie Yieldbird należącej do Agory. Zarządzał zespołem analityków odpowiedzialnych za maksymalizację przychodów największych wydawców

W pierwszej połowie br. grupa kapitałowa PMPG Polskie Media, wydawca m.in. tygodników „Wprost” i „Do Rzeczy”, zanotowała spadek przychodów o 24 proc. do 13,03 mln zł oraz wzrost zysku netto z 638 tys. zł do 4,52 mln zł.

Dołącz do dyskusji: Michał Chabas i Adam Zaręba w PMPG Polskie Media

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
el dramatico
co tam się dzieje w product&strategy w wp że ludzie tak odchodzą
8 1
odpowiedź
User
Maniek
Powodzenia Michał!!! Gratulacje dla PMPG przejęcia świetnego pracownika!
4 3
odpowiedź
User
Ewa
Powodzenia Michał! Lucky you PMPG! ;)
2 2
odpowiedź