SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Michał Dębski na stanowisku international business development director w LTTM

Do zespołu LTTM (LifeTube, Gameset, TalentMedia) dołączył Michał Dębski. Jako international business development director zajmie się rozwojem biznesu LTTM na rynkach międzynarodowych oraz umacnianiu obecności grupy w Bułgarii, Rumunii i Grecji.

Michał DębskiArticle

Michał Dębski będzie koordynować międzynarodowe projekty i kampanie realizowane w całym regionie.

Aktualnie pracuje nad rozbudową relacji z zespołem bułgarskim, działającym pod marką TalentMedia Bułgaria -liderem rynku bułgarskiego w zakresie influencer marketingu i sieci partnerskich YouTube, oraz współpracą z aktualnymi partnerami w Grecji, Rumunii i w Niemczech.

Zobacz: Piotr Bombol wszedł do zarządu LTTM

Z doświadczeniem w Kuala Lumpur

- Michał dołączył do zespołu LTTM, mając wieloletnie doświadczenie zawodowe w pracy w agencjach reklamowych, także na rynkach zagranicznych. W nowej roli będzie zajmował się naszym biznesem międzynarodowym, m.in. rozwojem działalności w Bułgarii, Rumunii i Grecji, gdzie już jesteśmy liderem rynku, a nasze plany biznesowe zakładają jeszcze większy wzrost - mówi Paweł Stano, prezes zarządu LTTM.

Zobacz: LTTM w 2021 roku wypłaciła 63 mln zł twórcom internetowym. To o 50 proc. więcej niż rok wcześniej

Michał Dębski od ponad dziesięciu lat jest związany jest z marketingiem cyfrowym. Wcześniej pracował m.in. z DDB, Saatchi & Saatchi czy VMLY&R. Obsługiwał budżety klientów z całej Europy, obu Ameryk oraz Azji. Przez ponad rok pracował w lokalnej agencji w Kuala Lumpur, gdzie odpowiadał za projekty fintechowego startupu w całej Azji Południowo-Wschodniej oraz w Hongkongu i na Tajwanie.

Michał Dębki zajął się rozwojem biznesu międzynarodowego LTTM po odejściu Lidiji Vukić z zarządu spółki w grudniu ubiegłego roku.

Dołącz do dyskusji: Michał Dębski na stanowisku international business development director w LTTM

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl