SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Z Instytutu Badań Internetu i Mediów Społecznościowych odchodzi prezes

Michał Fedorowicz opuszcza stanowisko prezesa zarządu i wycofuje się z Instytutu Badań Internetu i Mediów Społecznościowych, agencji prowadzącej analitykę sieci i usługi komunikacyjne. Był z nią związany od ponad dwóch lat.

Michał Fedorowicz Michał Fedorowicz

Michał Fedorowicz 10 czerwca przestaje pełnić funkcję prezesa zarządu IBIMS oraz całkowicie wycofuje się z udziałów w spółce

„Michał Fedorowicz pełnił funkcję Prezesa IBIMS od kilku lat, znacząco przyczyniając się do rozwoju instytutu i umacniając jego pozycję na rynku badań internetowych i mediów społecznościowych. Jego zaangażowanie i wizja strategiczna pozwoliły IBIMS stać się jednym z wiodących ośrodków badawczych w Europie, specjalizujących się w analizie skutecznego dotarcia z komunikacją do odbiorców w kanałach social media oraz w analizie sentymentu i emocji w zakresie społecznych oczekiwań” – podano w komunikacie prasowym.

Nazwisko osoby, która obejmie obowiązki prezesa zarządu IBIMS, zostanie podjęta w najbliższych dniach – ustalił portal Wirtualnemedia.pl.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Fedorowicz zamierza zająć się nową działalnością analityczną. - Data House, który będzie agregował, przetwarzał i analizował dane z sieci, social mediów, sondaży i badań fokusowych. Data House, który szuka wiedzy o mikroalgorytmach, taktykach i strategiach stymulujących użytkowników, firmy, marki, wyborców i klientów. Data House, który dzięki nowym narzędziom analitycznym odpowiadałby wyzwaniom, jak radzić sobie z problemami przyszłości - podaje na swoim profilu w social mediach.

 

Michał Fedorowicz zakładał Apostołów Opinii

Michał Fedorowicz to jeden z założycieli agencji Apostołowie Opinii, zajmującej się ochroną wizerunku klientów i szkoleniami w zakresie zarządzania internetowymi informacjami. Odszedł z niej w 2022 roku wtedy też przeszedł do IBIMS. Jest ekspertem z zakresu kontroli wizerunku marki w internecie oraz komunikacji kryzysowej. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy zarówno dla podmiotów komercyjnych, partii politycznych i samorządów.

Instytut Badań Internetu i Mediów Społecznościowych, zajmuje się dostarczaniem analiz i usług komunikacyjnych dla szerokiego wachlarza branż, w tym sektora rolno-spożywczego.

Dołącz do dyskusji: Z Instytutu Badań Internetu i Mediów Społecznościowych odchodzi prezes

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
dlg
Instytut? Prywatna firma, która próbowała uchodzić za niezależną instytucję. Ile oni podawali głupich informacji o treściach w Internecie.
4 1
odpowiedź