SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Michał Giera za Norberta Kowalskiego nowym prezesem Mobiem Polska

Michał Giera objął stanowisko prezesa zarządu agencji marketingu mobilnego Mobiem Polska (Grupa Interia.pl). Zastąpił Norberta Kowalskiego, który ma pozostać w zarządzie firmy do marca.

Od lewej: Norbert Kowalski i Michał Giera Article

Nowy prezes zarządu Mobiem Polska będzie odpowiadał m.in. za poszerzenie portfolio, wzmocnienie obecnych produktów i zasobów osobowych, a także - za rozwój unikalnych kompetencji oraz umocnienie pozycji firmy na rynku.

Ustępujący ze stanowiska Norbert Kowalski będzie pełnił funkcję wiceprezesa zarządu do końca marca tego roku.

- W lutym ub.r. wspólnie z Norbertem Kowalskim opracowaliśmy roczny plan zmian, który został już w pełni zrealizowany. Dzięki jego zaangażowaniu agencja zyskała dobry kierunek rozwoju oraz została przygotowana do funkcjonowania w bardzo konkurencyjnym środowisku. Wierzę, że pod kierownictwem nowego zarządu obrany kurs będzie kontynuowany, a także wzbogacany o nowe pomysły - mówi Artur Potocki, prezes zarządu Grupy Interia.pl.

Michał Giera w Mobiem od 2019 roku

Michał Giera dołączył do zespołu Mobiem Polska w czerwcu 2019 roku jako head of mobile product. Wcześniej zdobywał doświadczenie zawodowe m.in. w portalu Gazeta.pl oraz w Grupie Wirtualna Polska, gdzie odpowiadał za rozwój produktu multimedialnej sieci reklamowej AdTotal.

Prowadził również własny projekt z zakresu analityki aplikacji mobilnych. Przed dołączeniem do zespołu Mobiem współpracował ze Spicy Mobile w zakresie rozszerzania nowych obszarów biznesowych, w tym promocji aplikacji mobilnych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Michał Giera za Norberta Kowalskiego nowym prezesem Mobiem Polska

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Robi
Gratulacje Michał!!! Właściwy człowiek na właściwym miejscu!!!
8 2
odpowiedź
User
Tt
Hahahaha, gdzie Gira był dłużej niż rok....
6 8
odpowiedź
User
WP
Ze Snappem sie nie udało, w Spicy Mobile sie nie udało... może do trzech razy sztuka :-)
6 8
odpowiedź
User
Jacek
Gratulacje Michał.
5 1
odpowiedź
User
Marcin
Gratulacje Michał !
4 1
odpowiedź