SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Michał Hejka za Leszka Kozioła wiceprezesem Time, nadal będzie prezesem IDMnetu i Accorp

Do zarządu spółki Time (należącej do Grupy ZPR Media) został powołany Michał Hejka, obejmując stanowisko wiceprezesa. Z Grupą ZPR Media jest związany od 13 lat, nadal będzie pełnił funkcje prezesa spółek IDMnet i Accorp.

Michał HejkaMichał Hejka

W zarządzie Time Michał Hejka odpowiada za rozwój analityczno-kontentowy w zakresie nowych mediów oraz rozwój nowych modeli i kanałów monetyzacji.

- Michał Hejka ma wieloletnie doświadczenie menadżerskie i świetnie sprawdza się w zarządzaniu zespołami. Ma ogromną wiedzę w zakresie sprzedaży w systemie programmatic, jak również przetwarzania i analizy danych. Jego pojawienie się w zarządzie Time skutecznie wzmocni realizację strategii intensywnego rozwoju firmy w obszarze internetu i nowych technologii - komentuje Zbigniew Benbenek przewodniczący rady nadzorczej Time i właściciel grupy kapitałowej ZPR Media.

Prezesem spółki Time od jesieni 2017 roku jest Katarzyna Białek, a funkcję wiceprezesa od 9 lat pełni Piotr Cichocki. Z firmą w zeszłym tygodniu pożegnał się wiceprezes Leszek Kozioł, który jednocześnie był prezesem spółek Radio Eska i Porozumienie Radiowe Plus.

Time jest brokerem reklamowym Radia Eska, Radia Wawa, Radia VOX FM, Eski ROCK i Radia Plus, a w ostatnich latach przejął od innych spółek Grupy ZPR Media wydawanie tytułów prasowych „Super Express”, „Murator”, „Moje Mieszkanie”, „M jak Mieszkanie”, „Dobre Wnętrze”, „Architektura-murator” i „Zdrowie” oraz serwisów internetowych Poradnikzdrowie.pl, Urzadzamy.pl i Mjakmama.pl.

Michał Hejka w Grupie ZPR Media od 13 lat

Michał Hejka jest związany z Grupą ZPR Media od 13 lat. W 2008 roku objął stanowisko dyrektora ds. badań i rozwoju w IDMnecie, a następnie dyrektora operacyjnego tej spółki. W 2010 roku połączył tę funkcję ze stanowiskami prezesa zarządu w spółkach Afilo i AdAction.

Jednocześnie został wiceprezesem IDMnetu oraz wszedł do zarządu spółki Accorp. Od czerwca 2017 roku jest prezesem zarządu obu wymienionych spółek.

Obowiązki w zarządzie Time Michał Hejka będzie ze stanowiskami prezesa IDMnetu i Accorp.

Spółka Time w 2018 roku, jeszcze przed przejęciem wydawania „Super Expressu”, SE.pl i Wydawnictwa Harde, zanotowała wzrost przychodów ze 175,57 do 225,3 mln zł oraz zysku netto z 1,2 do 15,13 mln zł. W firmie było zatrudnionych średnio 525 pracowników.

Dołącz do dyskusji: Michał Hejka za Leszka Kozioła wiceprezesem Time, nadal będzie prezesem IDMnetu i Accorp

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
A to ciekawostka przyrodnicza
Ciekawe jak na tych posadach z czasu pracy
przed Państwową Inspekcją Pracy się ów wszechwiedzący prezes wytłumaczy.
odpowiedź
User
PiS
W ciągu czasu pracy jednej firmy dostanie wyplate z 3 firm. Prawo i Sprawiedliwość.
odpowiedź
User
Kuba
ZPRy się dynamicznie zwijają, a nie rozwijają
odpowiedź